فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش لاکچری ویلا شمال - کد: 2257 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان

فروش ویلا لاکچری در شمال - بهترین ویو، متریال استفاده شده در ساخت و ...

فروش ويلا لاكچري و خوش ساخت با فول امكانات در بهترين منطقه شمال كشور با سند مالكيت شش دانگ و جواز ساخت و قيمت مناسب و زير قيمت نسبت به املاك و ويلاهاي مشابه در پاي كوه وجنگل واقع در مجموعه اي تهراني نشين در حوالي شهرستان نوشهر براي فروش موجود ميباشد.
ويلاي فروشي لاكچري در زيباترين و لوكس ترين شهرك ، از متل قو تا رويان در شهرستان بندري و توريستي نوشهر در روستاي سرسبز چلك با نقشه اي زيبا به صورت نوساز ، لوكس ، حياط دار و چسبيده به دامنه كوه كه از نظر موقعيت جغرافيايي در بهترين منطقه شمال كشور قرار دارد و شهركي در روستاي چلك است كه از شرق به روستاي كهنه سرا و از غرب به روستاي مزگاه متصل ميشود كه با شهر نوشهر 10 كيلومتر فاصله دارد و نزديك بودن آن به فرودگاه و جاده  زيباي چالوس باعث شده كه از اهميت بيشتري برخوردار باشد .

 

امکانات مختلف ویلا از جمله سنئ شش دانگ، جواز ساخت کنتور گاز و برق و ...

فروش ويلاي لاكچري فول امكانات در روستاي چلك با امكاناتي نظير : سند مالكيت شش دانگ ، جواز ساخت و پايان كار، كنتور گاز ، كنتور برق و كنتور آب و متصل به آب شهري است و مجهز به سيستم گرمايشي و سرمايشي كامل است .
موقعيت اين ويلا در پاي كوه و جنگل سرسبز بوده و با ساحل زيباي دريا فاصله اندكي دارد و همچنين دو نبش و در اصطلاح جزو ويلا دوبر بوده و داراي دو دروازه ورودي كه يكي از داخل شهرك و ديگري از خيابان بيرون شهرك راه به جنگل و پاي كوه ارتباط دارد.
 ويلاي فروشي لاكچري مذكور در روستاي چلك داخل شهرك بزرگ و تهراني نشين با زير بنايي به مساحت 400 متر مربع به شكل دوبلكس است كه در طبقه پايين ويلا يك سالن بزرگ به همراه نشيمن و يك اتاق خواب بزرگ مستر به همراه كمد ديواري و درب رو به تراس و سرويس بهداشتي بزرگ با بهترين جنس شيرآلات است.
تمامي كف ساختمان پاركت ميباشد و از ديگر حُسن هاي آن گرمايش از كف ساختمان است كه از مزييت هاي آن محسوب ميشود و بعضي از قسمت هاي ديوار آن و ستون هاي داخلي با چوب كار شده و تمامي سقف آن كناف ميباشد و تماماً نورپردازي شده است و در شب جلوه ي زيبايي به ويلا بخشيده و روشنايي ساختمان را در محوطه دو چندان ميكند، تمامي پنجره ها با طرح چوب به سبك قديم و از بهترين نوع چوب هاي جنگلي درست شده است و كل پنجره ها دوجداره ميباشد كه هم از نظر امنيت و هم از ورود سرما در زمستان و خارج شدن گرما جلوگيري ميكند، تمامي كف ساختمان قرنيز كاري شده است كه علاوه بر اينكه از رطوبت به داخل ساختمان جلوگيري ميكند زيبايي خاصي نيز به ويلا ميدهد.
كل ساختمان مجهز به سيستم گرمايشي شوفاژ كشي و سرمايشي اسپيلت است و در انتهاي قسمت راست داخل ويلا آشپزخانه اي بزرگ قرار گرفته است كه كاملا كابينت كاري شده و از جديدترين دكوراسيون داخلي براي اين ويلا لاكچري استفاده شده است و از داخل آشپزخانه منظره زيباي حياط به خوبي نمايان است.
در قسمت چپ سالن براي رفتن به طبقه بالا راه پله ها قرار گرفته است ، در طبقه بالاي ساختمان سالني تقريباً بزرگ است كه داراي سه اتاق خواب ميباشد كه همگي مستر هستند، و كمد ديواري هاي بزرگي در آن قرار گرفته است كه طرح و رنگش با كف اتاق ها سِت ميباشد، تمامي شير آلات سرويس هاي بهداشتي و حمام آن از بهترين نوع جنس و داراي توالت فرنگي و ايراني است.
در قسمت طبقه بالاي ساختمان فروشي تمامي سقف ها از جنس بهترين چوب هاي جنگلي درست شده است و از ديگر متريال اين ويلاي لوكس و لاكچري داشتن تراسي دو طرفه است كه هم به سمت شمال تمامي دريا و هم به سمت جنوب همه قسمت هاي جنگل و كوه را مشرف ميسازد.
قسمت بيروني ويلا نماي ديوارهاي آن با چوب و سنگ هاي آنتيك گرانيتي درست شده است كه جذابيت خاصي را به آن داده است و در مورد حياط سازي اين ويلا مدرن و فول امكانات بسيار زيبا و رويايي صدق ميكند و تماماً باغچه كاري  وگل كاري شده ميباشد، و با نقشه زيبايي كه كارشناسان فضاي سبز در آن طراحي كرده اند جذابيت فوق العاده اي به خود گرفته است ، در ضمن داشتن بركه و آب نما منظره بينظيري به آن داده است.
فروش ويلاي لاكچري با فول امكانات در شمال كشور ، شهرستان زيبا و سرسبز نوشهر در 10 كيلومتري شهر نوشهر، روستاي زيباي چلك قرار گرفته است كه اين روستا با جاده سازي و خيابان هاي زيباي كه دارد نسبت به روستاهاي اطراف از مزييت و امكانات بيشتر و مشتري پسندتر بوده است .
ويلاي فروشي واقع در شهركي بزرگ و ديدني و جذاب با زميني به مساحت 800 مترمربع و ساختماني با زير بنايي به مساحت 400 متر مربع به صورت دوبلكس با چهار اتاق خواب در طبقه بالا و پايين با امكانات كامل و با فاصله كمي نسبت به دريا و جنگل با بنايي لوكس زير نظر كارشناسان ملك به مبلغ 1 ميليارد و 400 ميليون تومان قيمت گذاري شده ، باشد تا نظر خريداران ويلا لوكس و لاكچري در شمال را جلب و توسط شركت بانيان مسكن به هموطنان عزيز معرفي گردد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.