فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش مجتمع تجاری مسکونی حومه نوشهر - کد: 2504

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 1750 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 6،500،000،000  تومان

فروش مجتمع تجاری مسکونی حومه نوشهر، فایلی برازنده برای آن دست از عزیزانی که می‌خواهند با خرید ملکی تجاری در شمال کسب درآمد و سرمایه گذاری زود بازده داشته باشند بسیار مناسب است.

چرا که این مجموعه تجاری دارای واحد‌های مسکونی و قابل سکونت با چشم‌انداز دریا و جنگل نیز است که بانیان مسکن به شرح زیر توضیح خواهد داد.

فروش مجتمع تجاری بسیار مناسب با بازدهی عالی و سودآور در حومه نوشهر و چسبیده به روستای چلک قرار گرفته که با موقعیت ایده‌آل بهترین گزینه برای سرمایه‌ گذاری در شمال خواهد بود.

 

موقعیت ملک تجاری:

در حومه چلک و چسبیده به جاده سراسری با بر حدود 15 متر و طول حدود 43 متر احداث گردیده است.
 
مشخصات مجموعه تجاری:

متراژ 700 متر زمین درج شده در سند با عقب نشینی از جاده حدود 8 متر و مجموعه‌ای تجاری مسکونی در 4 طبقه با بر 15 متر آماده فروش می‌باشد.

مجتمع مسکونی تجاری فروشی در حومه نوشهر با سازه‌ای 4 طبقه در متراژ کل حدود 1750 متر که شامل پارکینگ زیر ساختمان، مغازه تجاری در سه دهنه به متراژ 350 متر به طول عرض 15 در 23 متر و 2 طبقه فوقانی شامل 6 واحد مسکونی در متراژ 100 متر دو خواب و طبقه 4 شامل 2 واحد 150 متری 3 خواب می‌باشد.

 

مزیت مجتمع تجاری مسکونی؛

این مجتمع تجاری مسکونی علاوه بر داشتن چشم‌انداز عالی جنگل و دریا، متصل به جاده اصلی بوده و در کنار مجتمع کوچه 8 متری با تنوع ویلاهای تهرانی‌نشین و از پشت نیز با رعایت حریم به رودخانه‌ای زیبا متصل است و می‌توان گفت این مجتمع تجاری مسکونی فروشی در حومه نوشهر، 3 بر می‌باشد.

خریدار می‌تواند از 350 متر مغازه تجاری بهترین استفاده جهت کسب و کار را داشته و از طبقات 8 واحد مسکونی نیز به عنوان واحد‌های اجاره‌ای روزانه یا رهن یک‌ساله را داشته باشد.
علاوه بر طبقات مذکور این مجتمع تجاری مسکونی قابلیت افزایش ارتفاع و احداث بنای 700 متر در طبقه بالاتر به عنوان شاه نشین یا تراس با چشم‌انداز دریا و جنگل و یا استفاده تجاری برای فست‌فود، کافی شاپ، رستوران و ... را نیز داراست.

چرا که این منطقه از نوشهر و روستای چلک، پتانسیل گردشگری و توریستی داشته و به طور حتم سرمایه گذاری و کسب درآمد مطمین را خواهد داشت.

 

قیمت فروش ملک؛

جهت فروش مجتمع تجاری مسکونی در خصوص این ملک همان‌طور که می‌دانید بر تجاری در منطقه مذکور حدود متری 8 تا 9 میلیون تومان معامله می‌گردد و با احتساب 1750 متر بنا آن هم سازه‌ای نیمه کاره و در حدود متری 1 میلیون و 300 هزار تومان می‌شود قیمتی که مالک برای فروش در نظر گرفته اطمینان داشت و آن هم قیمتی در حدود 6 میلیارد و 500 میلیون تومان برای کل مجموعه است.

 

شرایط پرداخت وجه؛

برای خرید این مجموعه به دو صورت نقد و اقساط با توجه به رضایت طرفین در مبلغ نهایی و مدت زمان پرداخت وجه میسر خواهد بود.

در ضمن امکان معاوضه نیز برای این مجموعه تجاری مسکونی از سوی فروشنده قابل قبول خواهد بود، البته معاوضه مجتمع مسکونی تجاری حومه نوشهر که به مالکیت شخصی بومی است طبق خواسته ایشان فقط معاوضه با زمین در حومه نوشهر تا رویان برای متقاضیان امکان‌پذیر خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی فروش این مجموعه تجاری مسکونی می‌توانید با مشاورین بانیان مسکن ارتباط داشته باشید.

 

موارد قابل ذکر:

نکات قابل ذکر در خصوص این مجموعه تجاری مسکونی فروشی در حومه نوشهر این است که، همان گونه که در تصویر می‌بینید سازه به صورت نیمه‌کاره و در حدود 55% کار انجام شده یعنی تکمیل مرحله سفت‌کاری و مبلغ 6/5 میلیارد تومان نیز تا همین قسمت کار خواهد بود و مابقی هزینه‌ها که بیشتر شامل مراحل نازک‌کاری است به عهده خریدار خواهد بود.

 

امتیازات مجموعه تجاری مسکونی چیست؟

علاوه بر این که سازه مجموعه در مرحله نازک کاری است خریدار می‌تواند بقیه متریال و آیتم‌ها را با سلیقه خود اعمال و اجرا نماید.
به طور مختصر از امتیازات قابل ذکر این مجموعه تجاری مسکونی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.


1- سه بر 
2- متصل به جاده اصلی
3- عقب نشینی شده
4- دارای سند، مجوز
5- نصب انشعابات و کنتورها
6- چشم انداز عالی دریا و جنگل
7- نزدیک دریا
8- نزدیک جنگل
9- فاصله تا نوشهر 5 کیلومتر
10- امکان اجاره واحد‌های مسکونی و کسب درآمد
11-امکان اجاره واحد تجاری به برندهای معتبر و شناخته شده و کسب درآمد از این راه

 

پیشنهاد مشاور؛

طبق متراژ و ارزش ملک و سازه تجاری در شمال، این فایل که از آن به فروش مجتمع تجاری مسکونی حومه نوشهر یاد گردیده است بهترین گزینه ممکن برای افرادی است که قصد خرید ملکی سودآور و پربازده در شمال و به خصوص نوشهر با آینده درخشان دارند می‌باشد.

چرا که با خرید این مجتمع تجاری مسکونی هم می‌توانید از مغازه تجاری آن و هم از واحد‌های مسکونی کسب درآمد داشته باشید و دلیل اطمینان ما از این کلام، توریستی بودن و امکان استفاده سودآوری از برندهای معتبر در این اماکن تجاری می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.