فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش واقعی ویلا شمال - کد: 2168 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 490،000،000  تومان

فروش ویلا در شمال بدون واسطه و خرید مستقیم از خود مالک با قیمت مناسب و زیر قیمت فروش در منطقه شمال از نوشهر تا رویان با ویلاهای لوکس و شخصی ساز و مدرن شهرکی و محیطی دنج و تهرانی نشین و با امنیت بالا و فضای سبز طبیعی جنگل و دریا در شمال کشور توسط بهترین املاک کشور ، بانیان مسکن شمال .

 

قیمت ویلا

ویلا با قیمت واقعی 490 میلیون تومان با 4 خواب بزرگ و خوش نقشه به ابعاد 3 در 4 و 2 سالن نشیمن در بالا و یک سالن پذیرایی در پایئن و طبقه اول این ویلا نوساز و کلید نخورده و خواب ها همگی مستر با سرویس ایرانی و فرنگی و دوش آب گرم و سرد حمام و تراس شرقی و غربی با دید محوطه شهرک و حیاط سبز ویلا درون شهرک .

خرید واقعی ویلا و فروش ویلا های به قیمت و حقیقی و واقعی با جواز ساخت و پایان کار و سند در دست اقدام را در مهم ترین و معتبر ترین سایت املاک در شمال ، بانیان مسکن جستجو و خرید نمائید تا خریدی مطمئن و آرامش بخش و با اطمینان خاطر در شمال داشته باشید .

ویلا با جواز ساخت و پایان کار با متراژ زمین حدود 300 متر و بنای زیبا و خوش نقشه 4 خواب با متراژ 250 متر مربع داخل شهرک با نگهبانی و امنیت کامل و امتیازات کامل شهرکی و امتیازات آب شهری و کنتور برق و گاز و از همه مهم تر ، خریدار میتواند زمین و حیاط ویلا خود را ارتقا دهد و با خرید و اضافه کردن زمین خالی در کنار ویلا خود به حیاط ویلا از 300 متر به 700 متر برساند .

 

زمین در این مجموعه ی ویلائی متری 800 هزار تومان و ساخت ویلا با چنین نقشه و آیتمی در حدود متری 1 میلیون و 100 هزار تومان میباشد , که در مجموع قیمت این ویلا شهرکی و نوساز جنگلی در حدود 500 میلیون تومان برآورد شده است .

چنانچه فروشنده به معنای واقعی قصد فروش ویلا و خریدار واقعا خواهان و طلبه ویلا باشد ، پای میز مذاکره و نشست در دفتر فروش بانیان مسکن پس از رای زنی و در اصطلاح چانه زنی ، ویلا به قیمت واقعی و حقیقی آن به فروش خواهد رسید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.