فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلاشهرک جنگلی - کد: 2275 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 870،000،000  تومان

فروش ویلا در شهرک جنگلی نسبت به فروش ویلا در شهرک ساحلی در شمال از قیمت ارزان تر و مناسبتری برخوردار بوده و این قیمت ارزان ویلا جنگلی نسبت به ویلا ساحلی ، به ارزش بیشتر زمین ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی شهرکی بستگی دارد .
فروش ويلا در شهرک جنگلی واقع در شمال كشور در كيلومتر 25 ظلع شرقی شهرستان نوشهر به سمت رويان در مجموعه ای زيبا و تهراني نشين با تعداد حدود 30دستگاه ويلا آماده و در حال سكونت ، در متراژ زمین 400 متر با زیربنا و مساحت بنا در حدود 150 متر دوبلکس در دوطبقه به صورت كامل و شخصی ساز در 2خواب بالا به صورت مستر با كمد ديواری ميباشد .

 

اطراف ویلا دارای ویو بسیار دلنشین و فضای ورودی ویلا دارای درختان کاج لاوسون می باشد

 

ویلا فروشی در یکی از شهرکهای نوشهر تا منطقه سیسنگان به سمت جنگل در محیطی آرام و دنج قرار دارد و با زیبایی محیط شهرک و جنگلی بودن منطقه و نزدیکی به جاده اصلی از ویژگی‌های این ویلا فروشی مبله میباشد .

هنگام ورود ابتدا حیاط با فضای سبز عالی که از درختان کاج لاوسون در اطراف محوطه ویلا پوشانده شده است و با چراغ های ایستاده داخل باغچه زیبایی خاصی به محوطه ويلا بخشیده است .
کف حیاط با موزاییک و جدول کاری شده است و نمای بيروني ساختمان با سنگ درست شده و با نصب انشعابات کامل آب ، گاز و برق بدون كنتور ،اما به شرط نصب كنتور برق و همينطور با سند در دست اقدام میباشد .
هنگام ورود به ساختمان سالن پذیرایی با آشپزخانه و کابینت mdf - با انباری و سرویس -پنجره دوجداره با نصب حفاظ -کف سالن سرامیک و سقف بتون با مبله کامل زندگی ، پله سنگی با نرده آهنی -در طبقه دوم با 2خواب و مستر که اطاق خواب ها موکت و سقف لمبه و هر خواب با کمد دیواری hdf و تراس شمالی با کف سنگ و نرده آهنی که دید کامل شهرک را دارد .
نمای ساختمان شمالی جنوبی و دید کامل کوه و جنگل از داخل حیاط قابل رویت میباشد و فاصله تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید در 3 دقیقه پياده روي واقع شده است .

 

قیمت مناسب ویلا نسبت به ویژگی های مختلف و چشم نواز آن

 

قيمت اين ويلا در شهرک جنگلي نزديک به دريا با موقعيت و شرايط فوق چيزی در حدود 870 ميليون تومان از سوی فروشنده ويلا قيمت گذاری شده و با توجه به مشخصات و موارد ذكر شده در متن بالا ، مورد نه زيرقيمت اما به قيمت و مناسب ميباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.