فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای دوبلکس شمال - کد: 2304 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 370،000،000  تومان

فروش ویلا دوبلکس شمال ، پرطرفدارترین نوع سازه و نقشه ویلایی در شمال را به خود اختصاص داده است ، سازه ویلایی دوبلکس و دوطبقه با نقشه و نمای ویلایی شیک و مدرن به طور معمول با سالن بزرگ و آشپزخانه و یک اتاق خواب مستر و یك سرویس و حمام مجزا در طبقه اول و دو اتاق خواب مستر و یك نشیمن به همراه یك آشپزخانه کوچک در کنار نشیمن به همراه دو تراس شمال و جنوبی رو به دریا و جنگل از خواسته بیشماری از خریداران و صاحبان ویلا در شمال میباشد و کمتر به دنبال خریدویلا همکف و فلت و در کل متراژ کوچک و يا ویلا بزرگ هستند ، که بيشتر در مورد ویلا بزرگ و بالای 300متر بنا در شمال را خواهند گفت كه نگهداری چنین ویلاهایی سخت و دشوار خواهد بود .
فروش ویلا دوبلكس در نوشهر با مساحت زمین 250مترمربع و با متراژ زیربنا 180 متر دوطبقه و دوبلکس و کاملا شخصی ساز داخل شهرک با سند تکبرگ و جواز ساخت و پایان کار با عمر بنای ویلا نوساز و آماده تحویل کلید نخورده با 3خواب مستر در یکی از شهرکهای کاملا خصوصی در پای کوه که دید کامل کوه و جنگل و دریا و نمای وسیعی از مناطق دیدنی اطراف و مناظر مختلف را نشان میدهد.
ویلا دوبلکس فروشی جنگلی در شمال نوشهر درون شهرک 30واحدی ، دارای نگهبانی 24ساعته با درب ریموتدار و فضای سبز مناسب و در محیطی آرام و دنج جنگلی با سکوت مثال زدنی ویلا در یکی از شهرکهای شناخته شده و پرتردد در نوشهر قرار گرفته است .
حیاط سازی مناسب ویلا جنگلی دوبلکس فوق الذكر با موزائیک واش بتون و فضای سبز عالی با نصب چراغهای ایستاده داخل حیاط و دروازه شکیل با انباری و نمای ساختمان با آجر نمای قزاقی و ستونهای سفیدکاری شده و نرده فلزی تراس ها زیبایی این ساختمان را دو برابر و جلوه خاصی به شهرک داده است .
فروش ويلا دوبلکس در طبقه اول خود با درب ضدسرقت و سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و کابینت هایگلاس و 1خواب مستر با کف سرامیک و سقف کناف با تیرنمای چوبی و نورپردازی داخلی هالوژنی و دیوار سالن سفید کاری و قسمتی با چوب تزیین شده و با لوله كشی شوفاژ بدون رادياتور و پله سنگ و نرده استیل به همراه دو شومینه دیواری میباشد  .
در قسمت فوقانی ویلای فروشی در نوشهر و در چلک در طبقه دوم با نشیمن 20متری با 2 خواب مستر و کمد دیواری از جنس چوب و کف سرامیک و سقف لمبه با لوستر داخل سالن و تراس بزرگ شمالی دید کامل دریا که یکی از اطاق خواب به تراس منتهی میشود ، نمای بسیار زیبا و دلنشین از منطقه در تراس در نوع خود جالب و در ضمن تراس جنوبی از داخل اطاق خواب که دید کامل کوه و دریا را نيز به همراه دارد ، همچنين فاصله این ویلا تا دریا و جاده اصلی 3دقیقه و فاصله تا نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید کمتر از 5دقیقه میباشد .
قیمت ویلا دوبلکس فروشی در نوشهر و در یکی از روستاهای دیدنی حومه شهر با استفاده از بهترین متریال در ساخت و شخصی ساز بودن ویلا که از ویژگیهای خاص آن میباشد در حدود 370 میلیون تومان برآورد هزینه و قیمت گذاری گردیده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.