فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای ساحلی - کد: 2332 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 600 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان

فروش ویلای ساحلی حاشیه دریای خزر بیشتر در استان مازندران از رونق خرید و فروش برخوردار است و این مساله بیشتر به دلیل توریستی بودن استان مازندران بالاخص غرب استان و از بابلسر و سرخرود تا متل قو و رامسر و شهرها و روستاهای ساحلی مابین این شهرهای ساحلی در شمال میباشد .
فروش ویلای ساحلی در شمال با تیپ نقشه های متفاوت ویلایی از فلت و نیم دوبلکس یا نیم پيلوت تا دوبلکس و تریبلکس تا آپارتمان های تجاری و مسکونی ساحلی با ویو و دید رو به دریا كه در بیشتر موارد به دلیل نزدیکی دریا و جنگل در نوشهر و رویان و متل قو و نمک آبرود و شهرهای ساحلی نزدیک به کوه در شمال ، میشود گفت که اکثریت و تمامی ویلاهای ساحلی با ویو دریا و همینطور ویو و چشم انداز جنگل به طور کامل را دارا هستند .
فروش ویلای ساحلی در شمال داخل شهرک و در محیطي محصور با امنیت و نگهبانی شبانه روز برخوردار بوده و یا به صورت مستقل و جدا از شهرک برای فروش در شمال با سازه های متفاوت و نقشه های متنوع موجود میباشند ، که در بیشتر موارد ویلاهای ساحلی فروشی قدیمی و یا بازسازی شده بوده و در بعضی موارد ویلا کلنگی بوده و نیاز به بازسازی و تعمیر اساسی دارد و بسته به ارزش ویلا از نظر قیمتی داشته ، که ویلاهای فروشی ساحلی ارزان قیمت تا حدود 200 تا 400 میلیون در منطقه شمال شامل اين دسته از ویلاهای نیاز به بازسازی و جزو ویلا کلنگی قرار دارند .
ارزش ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی مشابه از لحاظ ساخت و نقشه از قیمت بیشتر و بالاتری برخوردار میباشد که این مساله به دلیل ارزش زمین و قیمت زمین بیشتر و تا حدودی دو برابر ویلا ساحلی نسبت به ویلا جنگلی میباشد ، و بیشتر أشخاص كه توان خرید ویلا در شمال را دارند ویلا ساحلی داخل شهرک با ساحل خصوصی ماسه ای را به ویلا جنگلی ترجیح میدهند .
ویلای ساحلی فروشی در شهرک کامل و تکمیل شده ساحلی با حدود 20 واحد ویلایی در متراژ زمین حدود 600 متر و در نقشه ویلا 250 متر دوبلكس با 4 خواب که یک خواب و آشپزخانه و سالن و سرویس بهداشتی با دوش و توالت فرنگی مجزا در طبقه اول و 3 خواب در طبقه دوم ویلا ، که جزو ویلاهای 3 خواب بالا مطرح و قرار دارد .
حیاط سازی ویلا کامل و چون قدیمی میباشد از درختان سبز و محوطه و حیاط زیبا برخوردار میباشد و در مورد ویو و چشم انداز ویلا ساحلی که در مرکز و اواسط شهرک قرار دارد باید گفت که دید کامل جنگل را بهتر از ویلاهای جنگلی داشته و از همه مهمتر دارا بودن ساحل اختصاصی با ویو دریا میباشد .
ویلا با سند ششدانگ در شهرک ساحلی با خیابان یک طرفه 8 متری با کف پوش موزاییک و دارای کلیه انشعابات برق و گاز نصب شده ويلا با سیستم گرمایش پکیج و سیستم سرمایش کولر اسپیلت موجود در ویلا که فروش ویلا ساحلی با کلیه اسباب و لوازم مربوطه با قیمت در حدود 1 میلیارد و 300 میلیون تومان میباشد .
با توجه به قیمت فروش ویلا ساحلی در شهرک با داشتن ساحل خصوصی و متراژ زمین حدود 600 متر و بنای قدیمی با نمای از سنگ و سیمان سفید اما استخوان دار و با نقشه زیبای طرح قدیم در سازه دوبلکس و کاملا بازسازی شده و محوطه زیبا و پرگل و با داشتن سند ششدانگ ویلا ، مورد به قیمت و مناسب در خرید ویلا ساحلی در شهرک در شمال و شهرهای ساحلی استان مازندران در منطقه نوشهر با قیمت یک میلیارد و سیصد میلیون تومان میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.