فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای ساحلی نوشهر - کد: 2381

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 13،000،000،000  تومان

فروش ویلای ساحلی پلاک اول دریا که در مقایسه با ویلاهای ساحلی داخل شهرک از طرفداران و متقاضیان بیشتری برخوردار است را میتوان در مورد این ویلای ساحلی شهرکی در نوشهر و در قواره اول ساحل و پلاک اول دریا مطرح داشت.

فروش ویلای ساحلی داخل شهرک در نوشهر با متراژ زمین 700 مترمربع و سازه ای در حدود 7 - 8 سال ساخت در پلاک اول ساحل با دید کامل دریا در متراژ 220متر دوبلکس و 3 خواب با یک خواب و آشپزخانه و سرویس جدا با لوازم فول مبله در طبقه اول و 2 خواب با تراس شمال جنوبی در طبقه دوم واقع گردیده و قیمت برای فروش نسبت به ویلاهای مشابه در این شهرک ساحلی در حدود 13 میلیارد تومان میباشد و یک ویلای دیگر در وسط شهرک نیز مربوط به همین فروشنده با همین آیتم و متریال میباشد که با قیمت مشابه به فروش میرسد.
محوطه ای زیبا و شیک با سند ششدانگ مالکیت و نصب کنتورها جزو مزایا و امتیازات منحصر به فرد و خاص ویلای ساحلی در پلاک اول شهرک زیبا با حدود 20دستگاه ویلای ساحلی هم تیپ و هم شکل در کنار هم میباشد.
ویلاهای ساحلی شهرکی و جنگلی در مازندران یکی از استان های سرسبز و زیبای کشور عزیز ماست كه در شمال و مازندارن دریای زیبای خزر یا همان کاسپین وجود داشته و دارای جنگل های متعددی از قبیل : جنگل بزرگ نور_ جنگل سیسنگان_ جنگل زوات چالوس و.. بوده، وجود این طبیعت زیبا باعث شده که گردشگران زیادی به شهرستان های ساحلی این استان از قبیل متل قو _ رویان_ سیسنگان_ نوشهر و... مسافرت کنند.
هرچه به سمت نوشهر پیش میرویم به تنوع ویلاهای ساحلی و جنگلی اضافه شده و امکانات شهری و رفاهی بیشتری را مشاهده میکنیم، و در اینجا به بررسی ویلاهای فروشی ساحلی درون شهرک و در قطعه اول ساحل می پردازیم.
ویلاهای ساحلی به دلیل نزدیک بودن به ساحل و خیابان اصلی و دسترسی آسان به مرکز شهر و جنگل های اطراف بسیار بیشتر از ویلاهای جنگلی مورد توجه قرار گرفته شده اند و این دسته ویلاها دارای دو نوع ویلا ساحلی شهرکی ويلا ساحلی مستقل و به صورت آزاد ميباشند.
ویلاهای ساحلی شهرکی، این دسته اغلب به صورت تیپ ساخته میشوند و دست خریدار را برای خرید بسته اند، از طرفی هم به دلیل داشتن یک ورودی برای افراد و زمین مشاع معمولا مورد پسند افراد مسن واقع نمیشود اما اگر بخواهیم جنبه امنیت آن را در نظر بگیریم باید گفته شود که این دسته برای افرادی که ویلای ساحلی را برای استفاده ی ماهیانه یا سالیانه میخواهند گزینه بهتری است و این افراد دیگر دغدغه نگهداری و مسائل مربوط به امنیت و نگهداری ویلا را نخواهند داشت و اغلب شهرک های ساحلی دارای امکاناتی از قبیل استخر_ باشگاه_ پیست دوچرخه سواری و... می باشند و در این میان ویلا ساحلی شهركی در قطعه اول و پلاک یک ساحل بيشتر مورد پسند و تایید خریداران میباشد.
ویلا ساحلی مستقل ، ویلا های ساحلی مستقل دارای تنوع بیشتری می باشند و برای خانواده های دوستدار دریا بسیار گزینه ی خوبی می باشد و همينطور ویلا های مستقل و آزاد به صورت ویلا باغ ساحلی دارای متراژ های مختلفی بوده و اغلب شخصی ساز هستند ، این ویلا ها دارای همسایگی میباشند و نزدیک به خیابان اصلی بوده و در این گونه ویلا ها میتوان جدا از دریا یک استخر رو به دریا هم داشت، علاوه بر این میتوان یک باغ کوچک ساحلی هم برای خود ترتیب داد، برخی از ویلاهای مستقل ساحلی دارای متراژ های بالایی بوده و میتوان گفت متراژی به اندازه ی یک شهرک ساحلی دارند.

 

ویلاهای ساحلی به نسبت ویلاهای جنگلی قیمت بیشتری داشته و افراد محدودی قادر به خرید آن هستند و این تفاوت قیمت به دلیل قیمت بالای زمین های ساحلی و همچنین موقعیت و دسترسی آسان به اطراف می باشد و ربطی به هزینه ی ساخت ندارد زیرا که هزینه ساخت و خرید مصالح برای هر ویلایی در شمال به یک صورت محاسبه میشود.
فروش ویلای ساحلی نوشهر به دلیل دارا بودن ساحل ماسه ای و تفریحگاه های فراوان شامل فست فود، پلاژ ساحلی با امکانات رفاهی دریایی، برند فروشی های ساحلی، نزدیک به چنگل مورد توجه خریداران و افرادی که قصد سکونت فصلی یا اجاره شبانه ویلا ساحلی در نوشهر را دارند است.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.