فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای سند دار - کد: 2333

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 680 متر مربع
متراژ بنا: 680 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 11،500،000،000  تومان

فروش ویلای سند دار نکته‌ای مهم برای خریدار و فروشنده و مشاورین املاک؛

فروش ویلای سند دار هم برای فروشنده هم خریدار و از همه مهم‌تر برای املاک و مشاور املاک نیز می‌تواند کلیدی و مهم باشد. می‌پرسید چرا؟

برای خرید ویلا ویژگی‌های مهم و ضروری وجود دارد که این موضوع را مشاورین املاک تا حدودی می‌دانند و یکی از این موارد سند مالکیت می‌باشد، در ضمن همه می‌دانیم که تعداد ویلای سنددار در شمال به نسبت ویلاهای بی‌سند و شورایی از رقم کم‌تری برخوردار است و بیشتر مشتریان ما خواهان ویلای سنددار هستند! در نتیجه اگر ما بتوانیم موردهایی از فروش ویلای سنددار برای مشتریان بیابیم و به آن‌ها معرفی کنیم، می‌توانیم بهتر به نتیجه برسیم.

با دانستن همین موضوع که اولویت خرید ویلا در شمال برای مشتریان داشتن سند مالکیت ویلا است، سازندگان و مشاورین املاک سعی در ساختن و یافتن ویلای سند دار افتاده و با تجارب زیاد متوجه شده‌اند که چگونه ویلای خود را بهتر بفروشیم و به خریدار عرضه کنیم تا در نهایت مزد زحمت خود را دریافت دارند.

آدرس ویلا

فروش ویلای سند دار را به آدرس کیلومتر 3 شرق نوشهر در روستای امیررود و داخل شهرکی زیبا و نوپا که تمامی ویلاها با سبک رومی و نمای سنگی اعمار گردیده‌اند را خواهید یافت.
فاصله ویلا با دریا حدود 400 متر و با جنگل در حدود 900 متر و با فرودگاه نوشهر نیز در حدود 3000 متر اختلاف مسافت دارد، در ضمن اگر ویلای نزدیک به شهر را با چنین مشخصاتی برای خرید مد نظر دارید ما این ویلای فروشی سنددار را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

موقعیت ویلا

فروش ویلای سند دار در موقعیت جنگلی و در مکانی نزدیک به دریا در مجموعه‌ای شهرکی VIP، در نزدیک‌ترین روستا به نوشهر به صورت شمال جنوبی اعمار گردیده است.

مساحت زمین و بنا

فروش ویلای سند دار مندرج در متن، دارای مساحتی در حدود 680 متر مربع زمین خالص قید شده در سند و حدود 500 متر مربع مساحت بنای دوبلکس آن در پایان کار است که به طرح و نمای زیر توصیف می‌گردد.

مشخصات ظاهری و داخلی ویلا

محوطه ویلا
شهرک در حال ساخت بوده و ویلاها با تیپ و نقشه و نمای سنگی متمایز شده‌اند.
نگهبانی در ورودی شهرک، سپس به ویلا با محوطه‌ای کامل و حیاط سازی شده مزین به گل و گیاه و واش بتن فرش شده می‌رسیم.

طبقه همکف
درب چوبی را باز کرده وارد ویلا با سالن بزرگ با کف سرامیک و سقف چوب‌کاری شده و در قسمتی آشپزخانه مجهز و کامل با کابینت‌های ممبران و در گوشه شرقی سالن اتاق خواب مستر و در انتها استخر در قسمت غربی سالن خود نمایی می‌کند.
سیستم ویلا هوشمند و قابل کنترل از راه دور  می‌باشد.

طبقه اول:

با گذر از پله چوبی به طبقه اول فروش ویلای سند دار می‌رسیم که دارای سالن نشیمن و میز بار و 3 اتاق خواب مستر و تراس رو به شهرک و جنگل را خواهیم داشت.
برای دیدن ویدیو کامل از فروش ویلای سند دار با کد 2333 می‌توانند وارد کانال تلگرام بانیان مسکن شوید و به صورت مجازی ویلا را ببینید و نظر خود را اعلام کنید.

امکانات و امتیازات ویلا

 1. شهرکی بودن ویلا

 2. امنیت ویلا

 3. داشتن سند مالکیت شش‌دانگ

 4. ویلا نزدیک به شهر

 5. موقعیت منطقه‌ای عالی

 6. استخر داخل ویلا

 7. داشتن 4 خواب مستر

 8. سیستم هوشمند ویلا

 9. داشتن پایان کار

 10. نصب امتیازات و انشعابات

 11. کیفیت ساخت

قیمت ویلا

همه می‌دانیم قیمت زمین در نزدیکی نوشهر در کمترین حالت حدود متری 12 تا 15 میلیون است و با توجه به کیفیت ساخت ویلا با نمای تمام سنگ و هزینه ساخت استخر و ... قیمت 11 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمتی واقعی برای فروش ویلای سند دار ما در این قسمت خواهد بود.

نکته:

فروش ویلای سند دار در مباحث ویلاسازی شمال حکم معامله برد برد را برای سازنده و خریدار دارد، چرا که یکی از موارد فروش راحت ویلا داشتن سند برای آن است و همین مساله خریدار را نیز از خرید مطمین می‌کند! پس فروش ویلای سند دار را می‌توان به بهترین و کامل‌ترین نوع فروش ویلا در شمال دانست که امتیاز آن را خریداران با عقاید خود داده‌اند.

خواسته شما؛

همه شما به عنوان خریدار می‌خواهید در شمال ویلایی داشته باشید که مالکیت آن برایتان آشکار و مشخص باشد، پس به دنبال خرید ویلای سنددار در شمال خواهید بود!
البته در این میان با نام‌هایی چون، ویلا با سند شورایی نیز روبه‌رو خواهید شد و این را بدانید که امکان تبدیل سند شورایی به سند شش دانگ تک برگ نیز وجود داشته و جای نگرانی برای خرید ویلایی با سند شورایی در شمال نخواهد بود.

بحث آخر؛

داشتن سند ویلا یکی از نکات مهم قرارداد خرید ویلا در شمال می‌باشد، به همین دلیل ما فروش ویلای سند دار را در این نمونه عنوان داشتیم تا با شرایط آن آشنا شوید و اگر با ویلایی که سند آن شورایی است مواجه شدید احساس نگرانی نکنید و تفاوت سند تک برگ با سند شورایی را  تشخیص داده و با مراحل و شرایط آن بهتر آشنا شوید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.