فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای شهرکی در شمال - کد: 2362

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،700،000،000  تومان

فروش ویلای شهرکی در شمال به ‌چه معناست؟

فروش این دسته از ویلاها در شمال طرف‌داران بسیاری دارند چرا که بیشترین مالکین ویلا در شمال غیر بومیانند و داشتن امنیت ویلا برایشان بسیار مهم است! به همین دلیل فروش ویلای شهرکی در شمال به نسبت ویلاهای جدا جدا و غیر شهرکی بیشتر به چشم می‌آید و سازندگان و فروشندگان ویلا در شمال رو به سوی ویلای شهرکی در شمال آورده‌اند.

 

آیا خرید ویلای شهرکی در شمال همیشه قابل قبول خواهد بود؟

در پاسخ این سوال باید گفت تنها نکات حایز اهمیت و با ارزش ویلا مدیریت منظم، رسیدگی و مراقبت از ویلا، امنیت و آسایش و نظم و ترتیب در شهرک است! اگر کسی تمایل به ویلای غیر شهرکی در شمال خصوصا مناطق درجه چندم داشته باشد امنیت آن به عهده خود او خواهد بود.

 

در کجای شمال ویلای شهرکی بخرم؟

فروش ویلای شهرکی در شمال در همه نقاط ساحلی و جنگلی یافت می‌شود و این که کجای شمال برای خرید ویلای شهرکی مناسب‌تر است باید به مناطق برند و معروف شمال مراجعه کرد، اما باید بدانید ویلای شهرکی جنگلی به مراتب از ویلای شهرکی ساحلی مناسب‌تر است.

پس فروش ویلای شهرکی در شمال و شهرهای نوشهر، متل‌قو، رامسر، رویان برای خرید- آن هم مناطق جنگلی مناسب‌تر خواهد بود.

 

مزایای ویلای شهرکی در شمال؟

از مزایای ویلای شهرکی که بیشتر آن‌ها از آن بهره‌مند هستند می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

- امنیت
- نگهداری و مراقبت دایم
- داشتن نظم و انسجام
- داشتن سند
- اطمینان از معامله و خرید ویلا
- اطمینان از انشعابات آب، برق، گاز
- تنوع ساخت ویلا
- کیفیت زمین و ساخت ویلا

معایب ویلای شهرکی در شمال چیست؟

فروش ویلا شهرکی در شمال برای همگان با هر سلیقه‌ای امکان پذیر خواهد بود اما باید خاطر نشان کرد تنها عیب داشتن یک ویلای شهرکی در شمال این است که نمی‌توان اقامت دایم داشت، یعنی در فصول سرد و ایام غیر تعطیل فقط این شما و نگهبانان شهرک هستید که در این محیط سکونت دارید و از همسایه دایم و همیشگی در ویلاهای شهرکی نسبت به ویلاهای غیر شهرکی خبری نیست و این یکی از تفاوت ویلاهای شهرکی و مستقل در شمال است.

 

ویلا در کجاست؟

فروش ویلای شهرکی در شمال متعلق به یکی از روستاهای زیبا در مسیر جاده نوشهر به رویان ‌با فاصله حدود 800 متر از این مسیر، نزدیک به جنگل در مجموعه‌ای شهرکی 39 واحدی نوساز و قدیمی ساز در منطقه لتینگان است.

طرح و سبک ویلا معمولی دوبلکس با نمای سنگ آنتیک و سیمان سفید اعمار گردیده است.

 

مساحت و جانمایی داخل ویلا؛

ویلای فروشی شهرکی در شمال به صورت دوبلکس و خوش ساخت و خوش نقشه در مساحت زمین 280 متر و بنا 170 متری با سند شورایی و مجوز ساخت و پایان کار و با 3 خواب، سرویس جدا و آشپزخانه و سالن در طبقه اول و با پله‌ای قوصی شکل به طبقه دوم با یک سالن پذیرایی و 2 خواب معمولی یک خواب مستر و تراس رو به شهرک و جنگل چشم اندازش است.

قیمت ویلا؛

قیمت فروش برای اين ویلای شهرکی در شمال و محدوده نوشهر با توجه به این که ویلا درون شهرک زیبا و معمولی منطقه با قیمت حدود 2 میلیارد و 700 میلیون تومان است و امکان تخفیف نیز برای خریدار نقدی و واقعی در نظر گرفته شده است.

باید بدانید فروش ویلای شهرکی در شمال را با قیمت مناسب می‌توان در قسمت جنگلی یافت.

 

خواسته عموم؛

فروش ویلای شهرکی در شمال خواه ویلا در شهرک ساحلی و یا ویلا در شهرک جنگلی باشد، مهم امنیت و آرامش محیط شهرکی است که امروزه اکثر متقاضیان خرید ویلا در شمال به دنبال خرید و داشتن ویلای شهرکی در شمال هستند.

خلاصه کلام؛

فروش ویلای شهرکی در شمال اولین و کامل‌ترین نوع ویلای فروشی در کشور به خصوص شمال با توسعه و رونق ویلاسازی است و ما به همین دلیل سعی بر معرفی ویلا شهرکی در شمال با قیمت مناسب نموده‌ایم تا هر شخصی با هر توان مالی امکان خرید ویلا شهرکی را در شمال داشته باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.