فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای شهرکی در نخ شمال - کد: 2375 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان

فروش ویلای شهرکی در نخ شمال که یکی از خیابانهای اصلی روستای توسکاتک به سمت جنوب و روستای دیزیرکلا بوده که سبب نامگذاری و معروفیت این خیابان به دلیل وجود کارخانه نخ ريسی نخ شمال است که از قدیم الایام در این منطقه وجود داشته و تا حدودی به فعالیت خود در این زمینه ادامه میدهد و همچنین ویو بکر و زیبای نخ شمال با داشتن همزمان دید دریا و جنگل که در اکثر ویلاهای نخ شمال وجود دارد خریدار را تحت تاثیر قرار میدهد .
افرادی که تمایل به خرید ویلا در شمال دارند و در بین شهرهای ویلایی شمال نوشهر را برای داشتن و خرید ویلا انتخاب میکنند ، امكان ندارد كه نخ شمال با ویلاهای فروشی در نخ شمال را در اولویت خرید و بازدید موارد معرفی شده انتخاب نکنند و بیشتر مشتریان جذب طبیعت بکر و چشم انداز کامل دریا و جنگل در نخ شمال میشوند و این به دلیل در ارتفاع بودن جاده نخ شمال نسبت به مناطق و روستاهای اطراف میباشد که در مکانی گود و پست قرار دارند .
نخ شمال که وسعتی در حدود صد هکتار را در منطقه نوشهر به خود اختصاص داده و در کیلومتر 27 نوشهر به سمت رویان که از غرب به روستای توسکاتک و از شرق به پارک سیسنگان و از جنوب به روستای دیزیرکلا و از شمال به دریا و جاده بین المللی مرتبط میباشد و با ارتفاع زیاد از سطح دریا و در دل جنگل ، اكثر ویلاهای فروشی و موجود در این منطقه از نخ شمال ویو و چشم انداز دریا را به نسبت دارا بوده و شهرک های معروف و مطرح ویلایی مهستان و شهرک آفتاب و شهرک مهتاب و پتروشیمی اراک و شهرک گل کاغذی و زمين های تاپ آقای ابریشم چی با ویو بینظیر باعث معروفیت و شناخته شدن و جذب سرمایه گذار در این منطقه ویلایی از توابع شهر ساحلی نوشهر شده است .
فروش ویلای شهرکی در نخ شمال به طرف رویان که میخواهیم در مورد آن بحث کنیم با تصاویر کامل از محیط اطراف ویلا و داخل و نمای ویلا و توضیحات کامل که در زیر به آن اشاره خواهیم داشت به راحتی میشود از لوکس بودن شهرک و این ویلای فروشی درون شهرک در مکانی جنگلی و نزدیک به دریا مطمین شد .
فروش ويلا 4 خواب درون شهرک با سند مالکیت و قابلیت احداث استخر در محوطه با نمایی مدرن و لاکچری با تعداد 45 ویلای تاپ سوپر لوکس در شهرک با نگهبانی شبانه روزی و پرسنل خدماتی و مدیریت منظم واقع گردیده است ، شارژ سالانه ویلا در این شهرک 3 تا 6 میلیون برای ویلاهای مختلف متفاوت بوده و یك ویلا با زمین زیاد و مساحت بنای بالای 300 متر در حدود سالی 6 میلیون تومان میباشد .
ویلا در شهرک با زمین 400 متر و بنای دوبلکس 280 متری 4 خواب که یک خواب مستر با سالن بزرگ با کف سنگ و سقف چوب و کناف کاری شده و یك شومینه با پنجره های قدی و آشپزخانه مجهز و لوکس با اتاق پخت جداگانه و یک سرویس در طبقه اول با پله چوبی به طبقه دوم با 3 خواب كه 2 خواب مستر با کمد دیواری به تراس رو به شهرک هم متصل میباشد را در این ویلای شهرکی در شمال خواهیم داشت .
قیمت فروش ویلا با توجه به شهرکی بودن در منطقه نخ شمال به سمت رویان و با توجه به متریال و امكانات شهرک و نوع سازه در حدود قیمت 1 میلیارد 300 میلیون تومان میباشد که ارزش ویلا در نوع ساخت و نقشه و محیط لوكس شهرکی میباشد .
ویلای فروشی در نخ شمال خواه ویلای فروشی ساحلی در نخ شمال باشد که فروش این دسته از ویلاها در این محدوده به دلیل وسعت کم زمین ساحلی محدود بوده و بیشتر توقع فروش ویلا جنگلی در نخ شمال میرود که شامل ، ویلای شهرکی برای افرادی که قصد خرید ویلا در شهرک نخ شمال را داشته و همچنین ویلاهای فروشی آزاد برای افرادی که تصمیم به خرید ویلا مستقل و بیرون از شهرک در نخ شمال را دارند تقسیم میشود .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.