فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای نوساز - کد: 2039 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 312 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،100،000،000  تومان

فروش ویلای نوساز که می‌خواهیم در این قسمت معرفی کنیم، یکی از زیباترین ویلاهای کلید‌نخورده و تازه تمام شده در نوشهر می‌باشد که می‌توان گفت در یکی از بهترین مناطق ویلایی در خیابانی منشعب از جاده اصلی به طول 500 متر در نوشهر اعمار گردیده است.
چنانچه در این زمان بتوانید ویلای نوساز شهرکی در یکی از شهرهای شمال به نام نوشهر با قیمت حدود 1/100 میلیون پیدا کنید، واقعا برد کرده‌اید.
در این فایل که تصاویر ویلا نیز گویا و مشخص است می‌خواهیم در مورد یک ویلای تازه ساخت درون شهرکی لوکس در یکی از مناطق روستایی نوشهر و نزدیک رویان صحبت کنیم.


مشخصات ویلا

فروش ویلا نوساز با سند مالکیت و جواز ساخت با متراژ زمین در حدود 312 متر و با بنا و سازه‌ای زیبا در حد 220 متر دوبلکس داخل شهرک با 4 خواب و 3 خواب به صورت مستر با تراس شمالی رو به دریا با دید و چشم‌انداز دریا خزر و سازه‌ای زیبا و قوی در محیطی دنج و آرام شهرکی با موقعیت جنگلی به عنوان ویلای نوساز 4 خواب فروشی درون شهرک شناخته و احداث گردیده است.


قیمت و شرایط خرید ویلا

قیمت فروش ویلا نوساز فوق با امنیت کامل و سند مالکیت داخل شهرک در حدود 1/100 میلیون تومان می‌باشد که با تخفیف ویژه و شرایط پرداخت 7 ماهه نیز مالک حاظر به فروش ویلا، یا معاوضه ویلا با آپارتمان هم‌قیمت یا قیمت برابر در کرج و تهران در محله و منطقه‌ای خوب و اعیانی تمایل دارد.


انواع ویلا نوساز در شمال

فروش ویلای نوساز، همکف، دوبلکس، نیم‌دوبلکس، تریپلکس با متراژ نقشه‌ ویلا از 70 تا 700 متر، ویلا با متراژ زمین از 150 تا 1500 متر در شمال می‌تواند متفاوت باشد و بسته به نوع ویلا، امکان این‌که داخل شهرک با نگهبانی و امنیت و دور محصور شده باشد، هست و یا بیرون از شهرک و به نام ویلای نوساز آزاد و مستقل می‌شود نام برد.


مسافت و فاصله ویلا با مراکز اطراف

فاصله ویلا با مراکز درمانی و بیمارستان 10 کیلومتر بوده، ویلا خارج از بافت بومی محل و جاده مخصوص آسفالته تا درب ویلا و جلوی شهرک در محلی خارج از روستا و محدوده تهرانی‌نشین و همه ساکنین ویلا تهرانی می‌باشند قرار گرفته، رفت و آمد با ماشین و جاده ماشین‌رو، آسفالت بوده و رفت و آمد به ویلا آسان و سهل می‌باشد.
در سایر ویلا‌ها جز این ویلا که برای فروش معرفی می‌شود، در مورد مسافت ویلاهای اطراف تا جاده در حدود 5 دقیقه و تا ساحل 10 دقیقه پیاده فاصله دارید، فاصله ویلا تا فرودگاه نوشهر حدود 15 دقیقه، فاصله ویلا با پارک جنگلی سیسنگان چیزی در حدود 2 کیلومتر می‌باشد.

فروش ویلای نوساز به ویلاهایی که کلید نخورده و تازه ساخت بوده و مدت زمان کمی از ساخت آن می‌گذرد تلقی می‌گردد، و تفاوت آن با ویلاهای قدیمی و یا ویلاهایی که چند سال از ساخت آن می‌گذرد و بیش‌تر به ویلا باغ یا باغ ویلا در شمال شناخته می‌شوند، وجود افرادی است که در ویلا سکونت داشته و خانه نیز آن شادابی و طراوت ویلای نوساز را ندارد.

نکته: ویلا علاوه بر این که دارای سند مالکیت و قیمتی مناسب با توجه به نوع نقشه و متریال کاربردی و متراژهای مشخص دارد، دارای حواز ساخت و پایان کار نیز بوده و از این طریق امنیت ویلا برای خریدار کاملا تضمین شده خواهد بود.
ویلای نوساز فروشی علاوه بر نوع سازه مختلف که در بالا به آن اشاره داشته‌ایم، از لحاظ محلی و موقعیت منطقه‌ای می‌توان به دو ردیف ویلای نوساز ساحلی که در حاشیه جاده شمال و سمت دریا قرار داشته و همچنین ویلای نوساز جنگلی که در مسیر جنوبی جاده سراسری و  در قسمت جنگلی واقع شده‌اند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.