فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا آنلاین شمال - کد: 2100 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 225،000،000  تومان

خرید و فروش اینترنتی و آنلاین ویلا در شمال کشور استان مازندران بالاخص ویلاهای غرب استان مازندران . خرید آنلاین و اینترنتی ویلا در شمال با تصاویر داخلی و بیرونی ویلاهای شمال و نوشهر و چالوس تا محمودآباد ، خرید آنلاین و اینترنتی ویلا در شمال از طریق سایتهای فروش ویلا در نوشهر و سیسنگان و چالوس برای سهولت و آسانی خریداران ویلا در شمال میباشد ، ویلا مذکور دارای 200 متر مربع زمین با ویو و موقعیت شمالی و جنوبی با چشم انداز جنگل و کوه با بنای احداثی در حدود 160 متر مربع در سال 1391 احداث گردیده است،

 

قیمت و مشخصات ویلا در شمال

قیمت این ویلا در حدود 220 میلیون تومان با 3 خواب در روستای زیبا و توریستی چلک از توابع شهرستان نوشهر با فاصله ای در حدود 5 کیلومتر تا نوشهرواقع گردیده است، فاصله این ویلا تا جاده سراسری و جاده اصلی در حدود 400 متر طول میباشد .
سایتهای فروش ویلا و خرید ویلا به صورت آنلاین و اینترنتی مثل سایت بانیان مسکن شمال 24 ساعته پاسخگوی شما خریداران ویلا در شمال و غرب مازندران میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.