فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ارزان قیمت شمال - کد: 2053 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

 

فروش ویلا نصف نقد بقیه قسطی در شمال ، به علت نزول بازار و افت خرید و فروش ویلا در منطقه ی شمال میباشد . که در این میان بعضی از ویلاها به دلیل بدهی و نیاز شدید به پول ناچار به فروش ویلا به صورت قسطی و چکی میکنند ، و مجبور به فروش قیمت واقعی و اصلی و کارشناسی ویلا در شمال کرده به دلیل نیاز به پول.

 

قیمت ویلا اقساطی در شمال

فروش ویلا از 100 تا 150 میلیون تومان در منطقه نوشهر و روستاهای اطراف مثل ، چلک ، چلندر ، سیسنگان ، ونوش ، و بقیه روستاهای تابعه محدود و به ندرت موردی با این قیمت باب دل و سلیقه مشتری ویلا در شمال پیدا میشود . به دلیل موقعیت توریستی و نزدیکی جنگل و دریا ویلاهای این منطقه را میتوان گفت که از 200 میلیون به بالا باید در نظر گرفت . اما در محمود آباد و چمستان و آمل ویلاهای از 50 تا 100 میلیونی به وفور یافت میشود . این اختلاف فاحش فروش ویلای شمال به دلیل موقعیت جغرافیایی و توریستی بودن و فاصله نزدیک ویلا با جنگل و دریا در سیسنگان و شمال میباشد .
خرید ویلا ارزان قیمت و فروش ویلا با قیمتی ارزان در شمال بستگی به نوع ساخت ویلا و متریال و مصالح کاربردی در ویلا و متراژ زمین و بنا و موقعیت قرار گیری ویلا در منطقه توریستی یا غیر توریستی و ساحلی و جنگلی بودن ویلا دارد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.