فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا از رویان تا نوشهر - کد: 2178 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 770،000،000  تومان

فروش ویلا از رویان و روستاهای حومه نوشهر تا نوشهر از طرفداران و خریدارانی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند برخوردار است ، این ویلا داخل مجموعه ای در اصطلاح شهرک با نگهبانی و سرایداری و امنیت شهرک برخوردار بوده و با داشتن 450 متر زمین با مشاعات شهرکی و بنا و سازه ای 3 سال ساخت دوبلکس در حدود 300 متر با 4 خواب و 5 سرویس و حمام و دستشوئی ایرانی و فرنگی و 2 آشپزخانه یکی در طبقه فلت و دیگری در طبقه دوم و همچنین 2 نشیمن و پذیرایی در طبقات و با قیمتی در حدود 770 میلیون تومان جزو ویلاهای فروشی شمال از رویان تا نوشهر میباشد .

 

تعداد خواب‌ها و نوع سند ویلا

ویلا 4 خواب بزرگ و خوش نقشه و جادار برای فروش به خریدارانی که قصد خرید ویلا در شمال را برای جمعیت زیاد و بالا دارند بسیار مناسب و ایده آل است . در ضمن سند ویلا در دست اقدام و نوبت سند می باشد و این ویلای فروشی تقریبا نوساز در حدود 6 عدد اسپیلت نیز در ویلا نصب و توری و حفاظ با پنجره های دو جداره و شوفاژ کشی با موتورخونه مجهز و پیشرفته در این ویلا نصب و تاسیس گردیده است .

 

قیمت ویلا

فروش ویلا از رویان تا نوشهر داخل شهرک و در محیطی تهرانی نشین ، بکر و دنج با قیمتی از 100 میلیون تا 1 میلیارد تومان متفاوت و بستگی به موقعیت ویلا ساحلی یا جنگلی بودن ویلا و متراژ نهایی سازه ویلا در جواز و پایان کار ساختمان و متراژ حیاط و زمین ویلا در این محدوده ی توریستی در شمال دارد .

پر فروش ترین و بهترین مناطق از دید خرید و فروش ویلا در شمال ، طبق نظر سنجی از هموطنان و خریداران ویلا در شمال ، می توان به استان مازندران و شهر های رامسر ، متل قو ، نمک آبرود ، سلمان شهر تا کلار آباد و از نوشهر تا رویان و از نور تا بابلسر اشاره کرد .

بیشترین مناطق خرید و فروش ویلا در شمال در شهرهای نوشهر ، متل قو ، نمک آبرود میباشد و این بدان علت است که خریداران و مسافرانی که بیشتر از تهران و دیگر نقاط کشور وارد مازندران و راه ها و جاده های سراسری که به مازندران مربوط می شود وارد شمال میشوند ، به شهرهای نوشهر و چالوس تا متل قو ، نمک آبرود و رویان نزدیک تر است و این مناطق و شهر های نامبرده به دلیل فاصله کم دریا و جنگل از هم خصوصا در کمترین فاصله خود در نوشهر تا رویان ، سی سنگان از اولویت و اهمیت زیادی از لحاظ خرید و فروش ویلا در شمال دارد .

توضیحات بیشتر در مورد ویلا در شمال خصوصا از رویان تا نمک آبرود و نوشهر با تصاویر کلی و جزئی ویلا را در سایت جامع و کامل و مشاوره در خصوص خرید ویلا ، معاوضه ویلا در شمال را از به روز ترین مشاور املاک ، فعال ترین مشاور املاک ایران در شمال کشور با ما مشورت و از ما بخواهید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.