فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا از نوشهر تا رویان - کد: 2441

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 750 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 12،950،000،000  تومان

فروش ویلا بین نوشهر و رویان درون شهرک برند و لوکس در دامنه جنگل و با ارتفاع زیاد از سطح دریا، هم ویو دریا و هم ویو جنگل را به طور همزمان داشته و به صورت شمال جنوبی در مساحت 750 متر با سند و ساختمان ویلایی دوبلکس حدود 400 متری با 4 خواب اعمار گردیده است.
قیمت فروش ویلا شهرکی بین رویان و نوشهر در حدود 12 میلیارد و 950 میلیون بوده و با داشتن موقعیت بی نظیر و برند در منطقه شمال، برای این ویلا قیمت مناسب بوده که توسط یکی سازندگان بنام ویلا در شمال اجرا گردیده است.
مشخصات ویلا کاملا در تصویر مشخص بوده و طبق ویلاهای این سبکی شامل، سالن پذیرایی کامل و اطاق خواب مستر و آشپزخانه کامل در طبقه اول و سالن نشیمن و سه خواب مستر بزرگ و تراس بزرگ و دلباز رو به جنگل و شهرک و محوطه ای زیبا مطابق عکس ویلا اجرا شده است.
فروش ویلا در شمال از زمان های دور کم و بیش رونق داشته و این رونق بیشتر در ویلاهای ساحلی به چشم میخورد و با توجه به پیشرفت بازار مسکن در شمال و ساخت و ساز ویلا و بالطبع اشتیاق به خرید و داشتن ویلا در شمال، بالاخص استان مازندران و شهرهای غرب این استان را در بین مناطق دیگر شمالی شناخته شده تر کرده است.
غرب مازندران با توجه به طبیعت بکر و جاذبه های گردشگری و فاصله نزدیک دریا و جنگل و همچنین با دارا بودن دو راه اصلی که غرب مازندران را به پایتخت و دیگر مناطق کشور مرتبط میکند اهمیت فراوان داشته و به جرات میتوان گفت بعد از متل قو، نوشهر و رویان از اهمیت و اولویت خرید بین خریداران ویلا در شمال برخوردار میباشند.
فروش ویلا در نوشهر و همچنین فروش ویلا در رویان را میتوان در حد فاصل این دو شهر و حومه نوشهر و رویان دانست چرا که فروش بیشتر ویلا در رویان نزد خریداران از رویان به سمت نوشهر و بالعکس بیش‌ترین فروش ویلا در نوشهر از سمت نوشهر به طرف رویان و در این مناطق اتفاق می افتد که ما در نهایت با آمار بالای خرید و فروش ملک به آن رسیده ایم.
بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا حد فاصل نوشهر تا رویان میباشد و دلیل آن هم وجود جنگل انبوه با جاذبه های زیبای طبیعی و همچنین فاصله کم دریا با جنگل میباشد، بیش‌ترین فروش ویلا در نوشهر و رویان را میتوان مابین این دو شهر مانند فروش ویلا در سیسنگان، فروش ویلا در چلک، فروش ویلا در سیاهرود، فروش ویلا در نخ شمال خیابان توسکا دید که بسیار شناخته شده و برای افرادی که امکان خرید ویلا بین نوشهر و رویان را دارند بسیار جالب و تصمیمی عاقلانه خواهد بود.
فروش ویلا بین رویان و نوشهر گسترده ای وسیع و در حدود 45 کیلومتر مسیر ساحلی شامل، ویلا ساحلی با ساحل ماسه ای و شهرک های ساحلی مختلف و همچنین در مورد ویلا جنگلی میان نوشهر و رویان با شهرک های بزرگ و کوچک و با قیمتهای کم زیاد توسط همکاران و مشاورین املاک در این محدوده به شما ارایه خواهد شد.
ویلای فروشی از رویان تا نوشهر با توجه به آمار فروش ویلا در منطقه بیشتر به چشم میخورد و میتوان کیفیت ساخت بالا و نقشه های مدرن ویلایی و به روز اجرا شده در این منطقه از شمال را به وضوح مشاهده نمود و ما هم به عنوان سایت املاک و معرف ویلاهای باب سلیقه شما، خرید ویلا بین نوشهر و رویان و هم چنین ساخت و فروش ویلا بین رویان و نوشهر را به سازندگان و خریداران توصیه میکنیم، چرا که این منطقه با داشتن پتانسیل بالا و سودآوری گوی سبقت را از شهرهای مجاور خود ربوده و سازندگان غیر بومی و سرمایه گذراران کلان را متوجه این منطقه از شمال کرده است.
در انتها شما عزیزان را به دیدن فایل ها و موارد دیگر فروش ویلا در شمال که بیشتر مابین رویان و نوشهر قرار داشته و ما با گلچین ویلاها در سایت بانیان مسکن جهت معرفی به شما ثبت نموده تا گامی موثر در انتخاب درست و منطقی برای شما برداشته و رضایت شما که مسبب افتخار ماست برای خود به ارمغان آوریم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.