فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا اطراف شهر - کد: 2226

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،400،000،000  تومان

فروش ويلا اطراف شهر به دليل دسترسي آسان به مراكز خريد و امكانات شهر و از لحاظ رفت و آمد و آدرس دهي براي اشخاصي كه قصد خريد ويلا نزديك شهر و حومه شهر جهت سكونت و اقامت دائم را دارند مورد معقول و أيده آلِ ميباشد .

موقعیت مکانی ویلا

فروش ويلا كه اطراف شهر نوشهر با فاصله در حدود 5 كيلومتر از سمت غرب تا نوشهر و از جنوب به جنگل با فاصله در حدود 800 متر و از سمت شمال با مسافت در حدود 300 متر تا دريا و جاده اصلي و از سمت شرق به روستاي توريستي چلک با تنوع ويلاهاي فروشي و مراكز خريد و برندهاي معروف منطقه فاصله دارد .

متراژ ویلا و مشخصات داخلی

ويلا نوساز با 280 متر زمين با سند و حياط سازي كامل با سازه و بنا دوبلكس در حدود 200 متر با جواز ساخت و پايان كار به صورت يك سالن با شومينه گازي و آشپزخانه و سرويس بهداشتي و حمام در طبقه فلت و اول ، با 4 خواب كه يك خواب مستر با كمد ديواري و 3 خواب ديگر معمولي با كمد ديواري در طبقه دوم ويلا ، با تراس شمال رو به دريا و تراس جنوبي رو به كوه جنگل طبق تصاوير ويلا در سايت مشخص با ويو كامل ميباشد .

ويلا با نصب كنتور برق و كنتور گاز و كنتور آب شهري با قرارگيري در بافت شهر و روستاي چلك با قيمت تمام شده در حدود 355 ميليون تومان جزو ويلاهاي نزديك به شهر با قيمتي ، زير قيمت ويلاهاي مشابه براي فروش  به خريداران ويلا حومه شهر در شمال معرفي گرديده است .

قیمت ویلا

قيمت ويلا زير قيمت به خريداران و اشخاصي كه خواهان خريد ويلا نزديك شهر با دسترسي آسان به دريا و جاده هستند ، در حدود 3 میلیارد و 400 ميليون با شرايط نصف نقد و نصف اقساطي در حدود 3 ماه توسط فروشنده پذيرفته ميشود .

تجهیزات و امکانات ویلا

امكانات ويلا ، شامل حياط سازي كامل با درب فلزي فرفورژه عبور ماشين و درب ورود جداگانه افراد با ديوار سنگي و  با نصب كنتور گاز و برق و آب و سند ششدانگ با جواز ساخت و پايان كار، با سيستم گرمايش بخاري گازي و سرمايش با كولر به عهده خريدار ، با ويو و چشم انداز زيبا دريا و جنگل به طور باز و كامل ميباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.