فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا اقساطی - کد: 2495 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 240 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 550،000،000  تومان

مروری بر شرایط فروش ویلا اقساطی

آیا خرید ویلا اقساطی مقرون به صرفه است؟
فروش ویلا اقساطی
فروش ویلا اقساطی شمال
نام فروش اقساطی ویلا که به میان می‌آید گوشمان را تیز می‌کنیم و حواسمان را جمع، خوب می‌دانیم فرصت ممتازی در اختیارمان است.
فروش ویلا اقساطی هم‌چون دیگر فروش‌هایی که پسوند اقساطی را با خود یدک می‌کشند، فرصتی است ناب.
این مقاله به تشریح فروش ویلا اقساطی شمال خواهد پرداخت، لطفا با ما همراه باشید.
فروش اقساطی ویلا

به شیوه‌ای متفاوت صاحب ویلا شوید
بحث را از این‌جا شروع کنیم که فروش اقساطی ویلا نه به عنوان شیوه‌ای جدید بلکه به مثابه روشی مفید در عرضه ویلا شناخته می‌شود و پیشنهادی برای خرید ویلا در شمال است.
به زعم این که بارها کلمه قسط را شنیده‌اید و این واژه بی‌تردید از مأنوس‌ترین و آشنا‌ترین واژه‌ها نزد شماست، ممکن است با معنای لغوی‌اش بیگانه باشید و با مفهوم دقیقش غریبه.
زمانی که از اقساط ویلا سخن می‌گوییم می‌دانیم اقساط جمع کلمه قسط است. قسط را سهم معنا می‌کنند، بهره. این‌طور بگوییم در فروش اقساطی ویلا هر کس بهره‌اش را می‌پردازد و واضح است که متناسب با سهمش به سود می‌رسد.

خلاصه این که فروش اقساط ویلا، معامله‌ای است برد برد اگر طبقِ اصول پیش برود و منطبق با قواعد و ضوابط باشد.

می‌خواهم ویلایی بخرم اَما پولم کافی نیست!
خرید ویلا هم‌چون خرید هر سرمایه و ملک دیگری نیازمند بودجه‌ای مکفی است.

کسری بودجه اتفاقی است که همه ما بارها با آن مواجه شده‌ایم، بدین معنا که مایلیم ویلایی خریداری کنیم اما مرددیم چون هزینه خرید ویلای شمال به صورت یک‌جا در اختیارمان نیست.
در چنین مواقعی فروش اقساطی ویلا گزینه‌ای است درخور، همان راه حلی است که دنبالش هستیم.

فروش اقساطی ویلا چه زمان اتفاق می‌افتد؟

بهتر است کمی بحث را تخصصی‌تر پیش ببریم.
بارها پیش می‌آید سازنده ویلا در میانه‌های کار یا در همان مراحل ابتدایی با کسری بودجه مواجه می‌شود و خوب می‌داند ادامه ساخت ویلا بدون هزینه شدنی نیست، در مقابل خریداری وجود دارد که راغب به خرید است منتهی پولی که در چنته دارد ناقص است و اندک.
در چنین مواردی توافقی صورت می‌گیرد و قراردادی امضا می‌شود که مضمونش به شرح زیر است:
خریدار متعهد می‌شود دست کم یک سوم و یا نیمی از هزینه ویلا را بپردازد و آن چه باقی می‌ماند را به صورت دوره‌ای تقبل نماید. در مقابل فروشنده نیز کتباً تضمین می‌کند ویلا را تکمیل کند و پس از دریافت آخرین قسط از خریدار، مدارک را منتقل کند و ویلا را در اختیار خریدار بگذارد.
به واسطه فروش اقساطی ویلا، معامله‌ای انجام می‌شود دو سر سود که برنده آن هم فروشنده است و هم خریدار.
به عبارتی هم خریدار به خواسته‌اش می‌رسد و هم فروشنده تیرش را هدف می‌کند.

بعد از گذر از مقدمه فوق که در رابطه با فروش ویلا اقساطی بحث شده بود می‌خواهیم از یک ویلا که به روش فوق به فروش می‌رسد رونمایی کنیم.
ویلا به صورت دوبلکس در مساحت زمين 240 متر و مساحت بنا 160 متر 2 خوابه مستر دارای سندمالکیت، پایان‌کار، کنتور آب، برق، گاز نصب شده روی ویلا، داخل مجتمع ویلایی تهرانی نشین همراه با نگهبانی 24 ساعته است که از طراحی و نقشه ویلا می‌شود با جملات زیر اقدام به توصیف کرد.

ویلا دوبلکس است یعنی در 2 طبقه اعمار شده که طبقه همکف یا همان فلت شامل، سالن پذیرایی با کف سرامیک شده و سقف با طراحی زیبا، آشپزخانه با شکل زيبا و کابینت درجه یک با لوازم و سرويس كامل، تراس ویلا دید به جنگل و محیط سرسبز و دلنشین. طبقه اول شامل 2 اتاق خواب که خواب‌ها دارای کمد دیواری، سالن نشیمن به صورت مبله کامل، تراس بزرگ با دید جنگل و در مجموع استفاده از بهترین مصالح، حياط سازی شده و کاملاً شخصی ساز بوده و دارای استحکام بنای بالایی می‌باشد.

در مورد فاصله می‌توان تا ساحل 100 متر، با شهر بندری نوشهر حدود 23 کیلومتر و با  شهر رویان چیزی در حدود 18 کیلومتر اختلاف مسافت اشاره داشت که این موقعیت باعث دسترسی آسان به مراكز خريد، چشم انداز بی‌نظیر به جنگل و مراکز دیدنی و تفریحی شده است.
نکته:

در مورد سازه فروش ویلا اقساطی که دوبلکس است اشاره‌ای به تعداد خواب داشتیم، شاید برایتان سوال باشد چرا ویلایی دوبلکس دارای 2 خواب است؟ مگر ویلاهای دوبلکس حداقل 3 خواب ندارند؟ یا مگر تعداد 2 خواب مختص ویلای فلت نیست؟ در جواب سوالتان باید بگویم همه چیز بستگی به نقشه و سلیقه سازنده یا مالک اولیه دارد و در این مورد میز در قسمت تفاوت ویلای فلت با ویلای دوبلکس در شمال اشاره داشته‌ایم.

قیمت فروش ویلا اقساطی که در مجموع چیزی حدود 550 میلیون تومان را شامل می‌شود و خریداری که این مورد را کاندید و مورد انتخاب قرار داده است، برای خرید باید با پرداخت 2/3 مبلغ و مابقی به صورت پرداخت قسطی که آن هم توافقی است خود را مالک ویلا بداند، البته تفاوت در فروش ویلا اقساطی و نقدی در شمال همیشه وجود داشته که یکی از تفاوت‌های اصلی تغییر قیمت اولیه خواهد بود.

 

فروش ویلا اقساطی در سایت بانیان مسکن به دلیل این که در مناطق درجه یک و برند شمال فعالیت دارد انگشت شمار است، حتما می‌پرسید چرا؟ چون در این مناطق هر زمان فروشنده اراده به فروش ویلای خود نماید در مدت زمان کمتر از یک ماه می‌تواند به صورت نقدی ویلای خود را بفروشد، البته بعضی از کاربران و خریداران ویلا از نحوه کار ما خبر دارند و در این خصوص نظرات کاربران در مورد سایت بانیان مسکن را در قسمت آموزش و نظرات کاربران درج کرده‌ایم.

 

صحبت پایانی

فروش اقساطی ویلا که احتمالاً بارها اسمش را بر دیوارها خوانده‌اید یا نامش از رسانه‌ها شنیده‌اید بستری رقم می‌زند شایسته جهت خرید و تهیه ویلا.
فروش اقساطی ویلای شمال، فرصتی است بی‌بدیل که با هزینه‌ای اندک شرایط خرید ویلا را برایتان محقق می‌سازد و امکان تهیه ویلا را میسر می‌نماید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.