فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا انارور نوشهر - کد: 2303 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 110 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 190،000،000  تومان

فروش ویلا در انارور ، که یکی از روستاهای توریستی و همچنین ویلایی در شرق شهرستان نوشهر با فاصله 25کيلومتری با این شهرستان و همینطور مابین نوشهر و شهر رویان ميباشد ، که خريد ویلا انارور از غرب با روستای ملکار و از سمت شرق با روستای علی آباد و از جنوب با روستای ویلایی و چسبیده به کوه سنگسرا و از شمال با دریای خزر همسایه و همجوار میباشد .
فروش ویلا در انارور نوشهر با زمین 220متری و زیربنا و ساخت فلت 110 متری همکف داخل و در مجاورت شهرک با داشتن پایان کار و با بنای تازه آماده شده و نوساز کلید نخورده با 2خواب مابین انارور و چسبیده به جنگل واقع و برای فروش در دسته ویلاهای ارزان قیمت و زیر قیمت در شمال جای دارد .
این ویلا فروشی در انارور تا سی سنگان و در نزدیکی جنگل و پای کوه و داخل شهرک با نمای شمالی جنوبی، و با نگهبانی 24ساعته در برقراری امنیت و نگهداری ویلا در نبود صاحب ویلا از مزیت های عرف ویلادرشمال میباشد .
خرید ویلا زيرقیمت و ارزان در نوشهر و انارور تا سیسنگان و رویان و در کل در شمال ، بیشتر به ویلاهای قدیمی نیاز به تعمیر و بازسازی و یا ویلاهای نوساز اما با زمین کم و در بیشتر موارد با سازه و نقشه فلت و همکف دو خواب در مكان هایی با جاده و خیابان فرعی خاکی و بیرون از شهرک و یا در مسير برق فشار قوی و یا در خیابان گاز و مسیر عبوری لوله گاز با قیمتی پایین و زیر قیمت ویلا در شمال و تا 100_150 میلیون تومان با توجه به شرایط فوق خواهید یافت .
 ویلا فروشی در انارور نوشهر با ویژگی منحصر به فرد ویلا ، این است كه ویلا به دور از سرو صدای ماشین ها بوده و هوای پاک و مطبوع اطراف ویلا و از طرفی فاصله نزدیک با دريا و ساحل و همینطور پلاژ ساحلی سیسنگان و پلاژ ساحلی بافت محل انارور و جاده اصلی تا 800 متر و با واقع شدن ویلا در دل طبیعت و در قلب جنگل کمتر از چند دقیقه پياده روی ، ویلا را به ویلای فروشی جنگلی با فاصله نزدیك تا شهر و دریا و جنگل مبدل كرده است .
جانمایی و موقعیت این ساختمان ویلایی طوری قرار دارد که حیاط مناسب و بدون مشرف جهت فضای سبز و پارکینگ ماشین ها خواهد داشت ، فضای سبز مناسب با درختان کاج و نصب چراغ های ایستاده روی دیوار دروازه چوبی با درب ضدسرقت در ابتدا سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و دوخواب که یک مستر با کمددیواری و لوله کشی شوفاژ با کف سرامیک و سقف لمبه و شومینه سنگی دیوار سالن ، قسمتی سفید شده و قسمتی با چوب طراحی داخلی انجام گرفته است ، فاصله تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید کمتر از 5دقیقه پیاده روی و قدم زدن میباشد .
قیمت ویلا فروشی در شمال به آدرس نوشهر سیسنگان انارور جزو ویلاهای فلت و قیمت پایین در این منطقه پرفروش ویلایی در نوشهر و کنار دریا و حاشیه جنگل میباشد و با قیمت 190 میلیون تومان توسط بهترین سایت املاک شمال و فعالترین مشاور املاک شمال با نام شرکتی بانیان مسکن امن شمال با جزییات و تصاویر و عکس ویلا به ثبت رسیده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.