فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا اکازیون - کد: 2158

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 155 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،400،000،000  تومان

فروش ویلا اکازیون در شمال به دلیل مناسب بودن قیمت ویلا با متراژ زمین زیاد و بالای ویلا در حدود 600 متر با بنایی نقلی ، ویلایی در حدود 150 متر با محوطه پرگل و گیاه و حیاط سازی شکیل و دلچسب و تک داخل شهرک در شمال و قرارگیری مابین دریا و جنگل این ویلا را به ویلایی خاص و زیبا و اکازیون در شمال مطرح کرده است .

مشخصات داخلی و بنای ویلا

ویلا با بنایی در حدود 150 متر با یک آشپزخانه و سالن و یک سرویس در طبقه پایین و توسط پله سنگی به طبقه دوم راه دارد و در طبقه دوم 2 خواب و یک سرویس و تراسی دلباز و رویایی قرار گرفته است ، همانطور که در تصویر مشخص است گرمایش ویلا با بخاری گازی و شوفاژ و سرمایش از طریق کولر اسپیلیت تامئن میشود .
ویلا اکازیون درون مجموعه ای 145 واحد زمین است که از این 145 واحد قواره زمین 450 متری در سند بدون احتساب مشاعات که شامل فضای سبز شهرک و میدان بزرگ شهرک و بلوار و پیاده روها که حدود 600 متر یعنی 150 متر به هر زمین 450 متری اضافه میشود . و از این 145 قواره زمین در حدود 85 دستگاه ویلا ساخته شده و در حال ساخت میباشد . شهرک مربوط به تعاونی فرهنگیان منطقه 3 تهران میباشد و اعضای بسیار خونگرم و دوست داشتنی در این مجموعه مثل یک خانواده کنار هم مشغول استفاده و لذت بردن از این محیط آرام و دنج شهرکی در شمال هستند .

متراژ و موقعیت مکانی ویلا

فاصله ویلا اکازیون با جاده اصلی در حدود 600 متر و با جنگل و کوه در حدود 850 متر و با دریا در حدود 700 متر فاصله دارد ، فاصله ویلا معروف به ویلا اکازیون شهرکی در شمال با نوشهر در حدود 23 کیلومتر و با رویان در حدود 20 کیلومتر فاصله دارد .

قیمت ویلا

قیمت ویلا اکازیون در حدود 6 میلیارد و 400 میلیون تومان میباشد ، و این ویلا توسط بزرگترین و معروف ترین مشاور املاک در ایران به نام بانیان مسکن به عنوان ویلا اکازیون و جزو ویلاهای عام پسند و پرفروش مطرح است . فروش ویلا اکازیون به صورت فرنیش و مبله میباشد و قیمت تائین شده با لوازم و اثاثیه میباشد . بهترین های آپارتمان و ملک و مسکن در ایران و پرطرفدارترین و فعالترین سایت املاک کشور را از مشاورین املاک و سایت بانیان مسکن تهیه نمایید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.