فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا بازسازی شده - کد: 2162 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 120 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 240،000،000  تومان

فروش ویلا باز سازی شده در شمال و ویلاهایی که نیاز به مرمت و بازسازی و تعمیر دارند که شامل نقاشی و تعمیرات ستون ها و دیوارهای فرسوده و عایق کاری رطوبتی دیوارها و تعمیر و بازسازی سقف ها و در کل مواردی از ویلا که نیاز به تعمیر دارد از مسائل ضروری و مهم در امر خرید و فروش ویلا در شمال است .

خرید ویلا باز سازی شده ، ویلاها در شمال به دلیل رطوبت زیاد در طول فصل و سال زودتر از ویلا ها و ساختمان های دیگر در مناطق خشک دچار فرسودگی میشوند و همین امر باعث مراقبت ویژه و نگهداری از ساختمان ها با بناهای قدیمی و نیاز به باز سازی در شمال دارند .

ویلای نیم دوبلکس فوق در حدود 5 سال از ساخت آن میگذرد و به همین علت مالک ویلا تصمیم به بازسازی ویلا با نقاشی سقف ویلا و نمای بیرونی آن رنگ و رخ زیبائی به ویلا داده است اما داخل ویلا نیاز به بازسازی و تعمیر ندارد و بسته به سلیقه خریدار فقط در تغییر دکور و استفاده از چوب و سنگ آنتیک در زیبائی داخل ویلا میتواند استفاده نماید .
ویلا تازه بازسازی شده در منطقه ای تهرانی نشین با ویو بی نظیر و رویایی جنگل شمال و محوطه خود ویلا با زمینی در حدود 250 متر و بنای نیم دوبلکس 120 متری 2 خواب و پارکینگ مسقف با قیمتی در حدود 240 میلیون تومان که فروشنده واقعی ویلا تخفیف ویژه به خریدار این ویلا نقلی و حیاط دار با دید عالی جنگل و در منطقه ای دور از بومی و بافت محلی به خریدار خواهد داد .

 

سیستم گرمایشی و سند ویلا

سیستم گرمایش ویلا بخاری گازی و سند ویلا شورائی و در دست اقدام و در نوبت سند با کنتور برق و آب و کنتور گاز و جاده آسفالته تا ابتدای درب حیاط ویلا ميباشد و منظره ای زیبا و بی نظير اطراف ویلا ، این ویلا را به ویلایی با آرامش دنج و مستقل و باقیمت مناسب تبدیل کرده است .
ویلا های کلنگی و بازسازی شده و ویلاهای قدیمی که اکثرأ حیاط دار و دلباز میباشند در بهترین و فعالترین سایت املاک و مشاور املاک کشور عزیزمان ایران به نام سایت املاک بانیان مسکن در شمال آماده مشاوره و خدمت رسانی به خریداران ویلا و ملک و املاک در کشور علی الخصوص در شمال کشور است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.