فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا باغ در شهرک - کد: 2285 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 750 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،700،000،000  تومان

فروش ویلا باغ در شهرک ، با متراژ زمین خالص و بدون مشاعات در حدود 750 متر با بنای دوبلکس زیر 10 سال ساخت در یکی از خوش آب و هوا و بهترین مناطق عیانی نشین و مرفه شمال کشور در محدوده شهرستان نوشهر در شهرک بزرگ با زمین های 750 تا 1000 متری با سند و مجوز ساخت درون شهرک 10 هكتاری با چشم انداز رویایی و نزدیک جنگل به فروش میرسد .

 

وضعیت سند ویلا باغ و مکان ویلا باغ

باغ ویلا فروشی در شمال اکثرا با متراژ بالای 700 متر زمین خالص و در بیشتر موارد سنددار و با بنای قدیمی و در بعضی موارد بازسازی شده و يا نیاز به بازسازی ویلا دارند میباشد و در بیشتر موارد در مناطق دنج و عیانی به صورت مستقل و یا داخل شهرک موجود و با قیمت توافقی و زیرقیمت برای فروش به خریدار ویلا باغ در شمال معرفی میشود .

ویلا باغ فروشی در شمال ، در منطقه تهرانی نشین و نزدیک به جنگل درون شهرک کامل و زیبا با خیابان هاي عریض و پهن و 8 متری و نه مثل شهرک های امروزی که تودرتو و خیابانهای 4متری دارند با فضای سبز زیبا و فاصله کمی تا دریا ، میانگین در حدود 900 متر با کلیه امتیازات و امنیت شهرکی در منطقه سیسنگان و نخ شمال واقع شده است .

چنانچه قصد خرید ویلا باغ در شمال را به دلیل زمین زیاد و فضای سبز بینظير این دسته از ویلاها در شمال داريد ، ویلا باغ فروشی فوق تمام خصوصیات یک باغ ویلا که حس واقعی ویلا را به خریدار میدهد ، با بنای 200 متر 3 خواب بدون نیاز به تعمیرات و بازسازی  درون شهرک با سند مالکیت و نصب کنتور برق و گاز و نگهبانی شب و روز و دایم جهت برقراري امنیت داراست .

 

قیمت ویلا باغ

قیمت فروش باغ ویلا مد نظر با مشخصات بالا و تصاویر موجود در حدود 1/700 میلیون تومان تخمین زده شده است ، و این ویلاباغ نسبت به ویلاهای فروشی هم قیمت خود در شمال از مزیت هایی چون ، سند مالکیت و قرارگیري در شهرک و منطقه زیبا و مرفه عیانی نشین و نزدیک به جنگل و دریا با چشم انداز زیبا و کامل جنگل و امنیت و نگهبانی برخوردار میباشد .

 

مساحت ویلا باغ با بنای دوبلکس

ویلا باغ فروشی با بنای دوبلکس سه خوابه و تراس رو به شهرک و کوه با بنای احداثی 200 متر در رمینی به مساحت 750 متر با باغچه و محوطه ای پرگل و درخت ، نمایانگر یک ویلا باغ زیبا و كامل و با قرارگیری در منطقه ای زیبا و عیانی نشین که تمام ویلاها دارای چنین خصوصیات باغ ویلا هستند واقع ، با قیمت مناسب و توافقی به خریداران معرفی و به فروش میرسد .


فروش ویلا باغ سنددار
فروش باغ ویلا خارج شهرک
خرید باغ ویلا داخل شهرک
ویلا باغ مستقل با سند
ویلا باغ دربست با امنیت
فروش ویلا باغ نزدیک دریا
ویلاباغ نزدیک جنگل
ویلا باغ نزدیک جاده
خرید و فروش باغ ویلا
فروش ویلا باغ در بهترین نقطه

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.