فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا باغ شمال - کد: 2224 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 550،000،000  تومان

فروش و يا خريد ويلا باغ در شمال ، در بيشتر موارد ويلا با بناي قديمي و در حدود 15 تا 20 سال بوده كه داراي محوطه و حياط باغي به مساحت 700 تا 5000 متر پوشيده از درختان ميوه ، پرتغال ، نارنگي ، آلوچه ، ازگيل و انواع كاج ها و گل هاي تزئيني كه زيبايي خاص و منحصر به فردي به اين گونه از ويلا باغ ها در شمال داده است .
فروش ويلا باغ در مناطق توريستي و نزديك به دريا و جنگل  در شهرهاي شمال كشور به ندرت براي فروش معرفي شده اند ، و دليل اين موضوع آرامش و لذت مالكيت داشتن اين گونه از ويلاها با حياط بزرگ و قديمي و پوشيده از درختان كاج و ميوه و دنج و محفوظ بودن از ديد عموم و داشتن سند شش دانگ قديمي و امتيازات كامل و قرار گیری در بهترین مناطق شمال از لحاظ ساخت ویلا است .

 

موقعیت مکانی ویلا باغ


فروش ويلا باغ در شمال ، در بيشتر موارد به صورت مستقل و در محيطي تهراني نشين و يا مختلط با بافت بومي همراه است ، اما در مورد اين ويلا كه در حومه شهر نوشهر تا سيسنگان با متراژ زمين در حدود 700 متر با سند شش دانگ و امتیازات کامل ، شامل ، نصب تمامي كنتور برق و گاز و آب ، با متراژ بناي 15 سال ساخت دوبلكس با 3 خواب به متراژ حدود 170 متر در مجموعه اي دنج و شهركي با امنيت و محيطي سبز و زيبا با ديد جنگل سيسنگان و جاده آسفالته تا درب ورودي ويلا باغ مذكور و با فاصله اي 800 متري تا دريا و جاده سراسري واقع گرديده است .

 

قیمت ویلا باغ


قيمت ويلا باغ فوق در حدود 550 ميليون تومان ميباشد ، كه با توجه به متراژ زمين و موقعيت بينظير ويلا در منطقه توريستي سيسنگان با دسترسي آسان به مراكز خريد و شهر و مناطق توريستي و ديدني اطراف ، قيمتي مناسب و در كل به قيمت ميباشد، كه به خريدار واقعي نيز تخفيف ويژه داده خواهد شد .

توصيه اي كه ميتوان به خريداران ويلا باغ فوق با توجه به استحكام و اصالت بنا ميتوان كرد اين است كه ، با صرف هزينه اندك در ترميم و زيبا سازي نما ويلا ، ميتوان صاحب ويلا باغ با سند و محوطه اي زيبا در شمال شد ، كه اين مورد توسط شركت ساختماني و املاك بانيان مسكن ، قابل بازسازي و نوسازي به سليقه خريدار ميتواند باشد .

خريد ويلا باغ و يا خريد باغ ويلا در مجموعه ي شهركي و یا خريد ويلا باغ به صورت مستقل و بيرون از شهرك و نزديك به شهر و دريا با قيمت 500 تا 600 ميليون را ميتوانيد در سايت خريد و فروش ويلا در شمال ، به نام بانيان مسكن سرچ و جستجو نمائيد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.