فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با استخر - کد: 2122

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 9،000،000،000  تومان

از فروش ویلا با استخر در این مقاله با شما صحبت خواهیم کرد، با ما باشید.

امروز یک ویلا با استخر را فایل کردیم و می‌خواهیم در مورد قیمت، موقعیت، متراژ آن برایتان توضیحات کامل ارایه دهیم شاید گزینه‌ای باشد که به دنبال خرید آن در شمال هستید، پیشنهاد می‌کنم تا انتها همراه شوید.

آدرس ویلا؛
این ویلا با استخر را در استان مازندران، شهرستان نوشهر، روستای لتینگان مشاهده خواهید کرد.
البته می‌دانیم که روستای لتینگان در کیلومتر 3 شرق شهرستان نوشهر، با دسترسی کامل ویلاهای موجود در آن به شهر، دریا و جنگل از امتیاز بیشتری نسبت به روستاهای نوشهر برخوردار بوده و امروزه ما کمتر ویلای فروشی در لتینگان داریم؟ چون بیشتر ویلاها در لتینگان به دلیل موقعیت خوب این روستا، سریع به فروش می‌رسند، چه بسا پیشنهاد فروش ویلا با استخر باشد.

موقعیت ویلا:
ویلا از لحاظ موقعیت ملک در ردیف ویلا جنگلی بوده و به صورت شمال جنوبی اعمار شده است، البته باید دسترسی آسان به جنگل و دریا در حدود 1000 متر و همین طور نزدیک بودن ویلا به شهر در حدود 3000 متر را خاطر نشان کرد.
موقعیت قرارگیری ویلا در خارج از شهرک و به صورت مستقل است و برای افرادی که در پی خرید ویلا مستقل دارای استخر داخل ویلا در اطراف نوشهر هستند، گزینه‌ای ایده‌آل است.

امکانات و امتیازات ویلا:

  • وجود استخر داخل ویلا
  • ویلا دارای مجوز ساخت و پایان کار
  • ویلا دوبلکس و 4 خواب
  • ویلا به صورت مستقل
  • ویلا نزدیک به نوشهر، دریا و جنگل
  • ویلا با روف گاردن

فروش ویلا با استخر

 

رنج خرید ویلا استخردار در لتینگان چقدر است؟
در پاسخ به این سوال باید گفت همه چیز به مساحت زمین، موقعیت ویلا، متراژ ساخت و عمر ساختمان بستگی دارد و در کم‌ترین حالت خرید ویلا استخردار حدود 7 میلیارد و در بیشترین حالت خود در لتینگان حدود 120 میلیارد تومان برای یک ویلای استخردار ارزش گذاری شده است.

مساحت زمین و متراژ ویلا:
320 متر زمین مستطیل شکل به صورت شمال جنوبی به انضمام یک باب ویلا دوبلکس در متراژ 320 متر در دو طبقه و 160 متر روف گاردن از مساحت زمین و متراژ فروش ویلا با استخر ما در این فایل است.

مشخصات ظاهری ویلا:
در هنگام ورود به طبقه فلت ویلا شاهد سالن نشیمن، اتاق خواب مستر، سرویس عمومی، گرمایش از کف و شوفاژ نصب، آشپزخانه با کابینت های‌گلاس، سقف کناف کاری شده و در قسمت غربی سالن شاهد استخری 18 متری با طول 6 متر و عرض 3 متر در عمق 1/40 متر هستیم.
البته باید یادآور شد فروش ویلا با استخر را در نمونه‌ای از استخر داخل ویلا خواهیم داشت و به نظر ما ساخت استخر داخل ویلا برای افرادی که تمایل به امنیت بیشتر و استفاده از استخر دور از چشم افراد غریبه دارند گزینه‌ای مناسب است.
بعد از این با عبور از پله در گوشه سالن طبقه فلت به طبقه اول که شامل نشیمن، 3 اتاق خواب که دو خواب مستر و یک خواب معمولی، تراس و پله‌ای فلزی که ما را به روف رهنمود می‌کند خواهیم رسید.

قیمت فروش ویلا:
فروش ویلا با استخر در لتینگان نوشهر با توجه به موقعیت جنگلی مستقل و نزدیک به دریا و شهر و با توجه به مساحت زمین و ارزش ملک در این روستا و متراژ و هزینه ساخت در حدود 9 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است، برای خریدار واقعی با شرایط نقدی تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

کلام آخر:
ویلا استخردار بهترین گزینه برای متقاضیان ویلا در شمال است، عده‌ای استخر داخل ویلا و عده‌ای استخر خارج از ویلا را می‌پسندند، ما در این جا از فروش ویلا با استخر در نزدیک‌ترین روستا به شهر نوشهر به صورت مستقل با قیمتی منصفانه رونمایی کرده و پیشنهاد بازدید از ویلایی که استخر داخل ویلاست را به شما می‌دهیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.