فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با تصویر ویلا - کد: 2074 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،100،000،000  تومان

خرید ویلا با تصاویر ویلا ، و فروش ویلا با تصاویر و عکس ویلا از داخل ویلا و اتاق خوابها و سرویسها و سالن پذیرایی ویلا و نمای بیرونی ویلا ، و تصاویر از خیابان ورودی ویلا و شهرکی که ویلا در آن قرار دارد به خاطر راحتی و سهولت خرید برای خریداران و مشتریانی که از طریق سایت بانیان مسکن و اینترنتی اقدام به خرید ویلا در مازندران و شهرهای شمالی کشور عزیزمان ایران میکنند .

 

مشخصات ویلا

 ویلا داخل شهرک با تراس بی نظیر از نمای جنگل و شهرک میباشد ، ویلا دارای 4 خواب و سالن نشیمن و یک خواب با یک سرویس در طبقه اول و سه خواب در طبقه ی دوم ویلا قرار دارد .

ویلا در روستای فراشکلا و فروش ویلا در وازیوار از این دسته میباشند . جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت تماس بگیرید ، با تشکر مدیریت شرکت بانیان مسکن ، مهندس حسینی
ویلا سند دار بوده و تمام امتیازات اعم از کنتور گاز و برق و آب و امنیت و امکانات شهرک را دارا و برخوردار میباشد و در ضمن دارای حیاط سازی و محوطه سازی شده با نقشه حیاط سازی و گلکاری میباشد .

 

قیمت ویلا

تصاویر داخل ویلا و نمای بیرونی از عکس ویلا گویا و نشان دهنده نوع سازه و متریال و مصالح کاربردی دراین ویلای چهار خوابه با سند درون شهرک میباشد و قیمت این ویلا در حدود 1/100 میلیون تومان از طرف مالک قیمت گذاری شده و به خریدار ویلا پای معامله تخفیف داده خواهد شد .
فروش ویلا به صورت نقد و اقساط و خرید ویلا به صورت اقساطی و شرایطی در بازار امروز ملک ، ویلا بیشتر طرفدار و خریدار دارد.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.