فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با جواز ساخت و پایان کار - کد: 2046

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 235 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 3،590،000،000  تومان

در شمال ویلاهای فروشی با اسناد و مدارک متفاوتی به شما ارایه می‌شوند و بهتر است در مورد آن‌ها از قبل اطلاعاتی داشته باشید تا خریدی مطمین را برای خود رغم بزنید، و ما در این‌جا مثالی را ذکر می‌کنیم.
فروش ویلا با مجوز ساخت و پایان کار نمونه‌ای از ویلای فروشی در شمال می‌باشد که تا حدودی نظر خریدار را جلب می‌کند، ویلای فروشی سنددار در شمال از موارد مطمین و بدون ایراد از دید خریدار خواهند بود و دسته سوم ویلاهای فروشی قولنامه‌ای یا ویلا با سند شورایی یا مبایعنامه‌ای می‌باشند که البته این دست از ویلاها نیز طی مراحلی می‌توان آن‌ها را به ویلایی با  سند مالکیت تک‌برگ تبدیل کرد.

چرا خرید ویلا با مجوز ساخت و پایان کار بسیار مهم می‌باشد

فروش ویلاها با مجوز ساخت و پایان کار یکی از خواسته‌های مشتریان و خریداران در شمال می‌باشد، مجوز ساخت در ابتدای ساخت ویلا در شمال مورد پیگیری است که مراحل اداری و قانونی آن به گونه‌ای است که اگر ویلا در روستا باشد، از دهیاری محل و ده و یا روستای مربوطه اقدام و طی سلسله مراتب اداری اخذ مجوز برای ساخت و ساز ویلا در شمال صورت می‌گیرد و بعد از اتمام ساخت ویلا در مرحله پایانی برای پایان کار اقدام می‌شود تا متراژ دقیق ساخت ملک مورد نظر و نوع ساخت و صحت و سلامت ساخت تائید شود، البته چگونگی اخذ مجوز ساخت و پایان کار در شمال برای ویلا را در قسمت نکات آموزشی سایت بانیان مسکن برای آشنایی شما به آن پرداخته‌ایم.

مشخصات و امتیازات ویلا

این ویلا 2 خواب بوده که در ساختمانی دوبلکس 175 متری و در زمینی با موقعیت شمال جنوبی به مساحت 235 متر خالص بنا شده که با فاصله‌ای در حدود 200 متر از جاده اصلی قرار دارد و هم‌زمان با دید کوه و جنگل، منظره‌ای خاص و رمانتیک را به شما هدیه می‌دهد. در مورد قیمت آن نیز باید به مبلغ 3میلیلرد 590 میلیون تومان که از سوی مالک قابل مذاکره و تخفیف با توجه به شرایط پرداخت از سوی مالک امکان‌پذیر خواهد بود.
از امتیازات ویلا علاوه بر محیطی ساکت و تهرانی‌نشین، امتیاز و انشعاباتی نظیر کنتور برق و کنتور گاز و 2 سرویس ایرانی و فرنگی و حمام، که یکی در طبقه همکف و دیگری در طبقه دوم برای استفاده موجود می‌باشد.


نکته؛
فروش ویلا با جواز ساخت و پایان کار در شمال از آن جهت اهمیت دارد که مراحل اداری و خاص خود را دارد، که بهترین حالت آن در ابتدا خرید زمین در طرح هادی یا بافت محل می‌باشد، که برای شروع ساخت ویلا در آن جهت هزینه کم برای پرداخت جواز و در نهایت پایان کار دچار مشکل و یا پرداخت هزینه‌ای بیش‌تر و با جریمه نشوید. جواز ساخت و پایان کار برای ویلا حکم اساسی و پایه برای دریافت کنتور برق و کنتور گاز با صرف هزینه اندک را در بر خواهد داشت.
فروش ویلا با جواز ساخت و پایان کار همان امنیتی را برای شخص یا فرد خریدار بوجود می‌آورد که ویلای سنددار فروشی با خود به ارمغان می‌آورد، پس بیایید با جستجو در سایت‌های املاک شمال که معرف ویلاهای متعددی در شمال برای فروش هستند گزینه‌ای از ویلا را که دارای سند مالکیت و مجوز ساخت و پایان کار می‌باشد را انتخاب و با بررسی عواملی که باید قبل از خرید ویلا در شمال به آنها توجه نمود خریدی ایمن و خیالی آسوده داشته باشیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.