فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با دید دریا و جنگل - کد: 2138 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان

در این قسمت شما را به دیدن ویلایی لوکس درون شهرک جنگلی در نوشهر با دید دریا و جنگل آشنا می‌کنیم، تا تفاوت یک ویلای جنگلی که دید دریا و جنگل را می‌تواند کامل داشته باشد را با یک ویلای جنگلی معمولی مقایسه نمایید.

فروش ویلا با دید دریا و جنگل به دلیل این‌که موقعیت این ویلای جنگلی در ارتفاع و پای کوه می‌باشد با فضای طبیعی و سبز جنگل اطراف و با دید مسلط و کامل دریا در قسمت تراس شمالی و به اصطلاح تراس رو به دریا موقعیتی خاص به این ساختمان ویلایی بخشیده است.

متراژ ویلا

ویلا لوکس و شیک داخل شهرک با سند و نمایی به سبک ویلای مدرن با زمینی در حدود 1000 متر مربع که از این مقدار زمین در حدود 800 متر مربع در سند و 200 متر به عنوان مشاع و مشاعات شهرک شامل، فضای سبز شهرک و خیابان‌کشی آسفالته و فضای بازی بچه‌ها که متعلق به این ویلا می‌باشد.


قیمت ویلا 1 میلیارد و 400 میلیون تومان برآورد شده است و با بنایی در حدود 300 متر مربع با 2 تراس شمالی با چشم‌انداز دریا و تراس جنوبی با دید و مناظر زیبای کوه و جنگل و ضلع غربی ویلا وصل به باغ ویلا در حدود 4000 متر مربع زمین در زمین کناری که سبز و گل‌کاری شده در مجاورت ویلا و ضلع شرقی ویلا وصل به جاده و ساختمان همسایه می‌باشد.


ویلا در شهرکی زیبا و لوکس با دید دریا و جنگل همان‌طور که از عکس ویلا و تصاویر ویلا و محوطه شهرک مشخص است، ویلا جنگلی با دید دریا می‌باشد.


خرید ویلا لوکس در شهرک با نگهبانی و حیاط ویلا بسیار شیک و زیبا دارای حیاط خلوت و حیاط پشت ویلا با فضای سبز و مناظر زیبای طبیعت شمال و کوه و محیطی دنج و آرام را به خریدار چنین ویلای لوکس و زیبایی القا می‌کند.


مشتریان و خریداران ویلا در شمال که به دنبال ویلا با زمین زیاد در حدود 1000 متر مربع و خرید ویلا داخل شهرک با سند و نگهبانی و امنیت و از همه مهم‌تر دنج بودن ویلا و شهرک با چشم‌انداز دریا و جنگل به صورت ابدی و بنای ویلا 300 متر و 3 خواب هستند، این ویلا بسیار مناسب و در شان خریدار واقعی ویلا لوکس و زیبا با ویو و مناظر طبیعی شمال است.


فروش ویلا با دید دریا و جنگل را در مکانی که دریا و جنگل به هم نزدیک هستند خواهید یافت، البته ویلاهای ساحلی شمال در بیشتر موارد همزمان دید کامل دو منظره دریا و جنگل را دارند، اما ویلاهای جنگلی شمال به طور نسبی کم‌تر چنین ویویی را دارند البته به شرطی که ویلای جنگلی در پای کوه و ارتفاع و دامنه جنگل مانند نمونه فوق باشد، به یقین دارای دید دریا و جنگل به طور کامل خواهد بود.

مشخصات ویلا

احتمالا بعضی از شما برای خرید ویلا ترجیح می‌دهید ویلایی دوبلکس 3 خواب با متراژ زمین حداقل 1000 متر داخل شهرک در منطقه و موقعیتی که هم دید دریا و هم دید جنگل را به شما هدیه دهد داشته باشید، پس اطلاعات راجع به این ویلای شهرکی با دید دریا و جنگل را بررسی نمایید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.