فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با زمین بزرگ - کد: 2313 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1180 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 950،000،000  تومان

فروش ویلا با زمین بزرگ در شمال و شهرهای ویلایی مطرح و به نام مانند متل قو ، نمک آبرود ، رامسر ، نوشهر ، رویان و چالوس بیشتر به صورت مستقل و خصوصی بیرون از شهرک و در خیابان فرعی تهرانی نشین با سازه ای قدیمی و فضای سبز رويایی و زیبا به عنوان ویلا باغ فروشی و یا باغ ويلا با سند ششدانگ موجود میباشند و در بعضی موارد در شهرک های بزرگ با قواره زمین های 1000متری و بالای 1000 متر میشود اینگونه از ویلاها با زمین بزرگ و زیاد را مشاهده و برای خرید انتخاب نمود .
ویلا با زمین زیاد در شمال و در شهرک در بیشتر موارد ، در شهرک های قدیمی و معروف ویلایی مانند شهرک دریابیشه در نوشهر و شهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار در بابلسر و شهرک فردوس در رویان و شهرک امیردشت و شهرک دریانوردان در متل قو و دیگر شهرکهای منطقه شمال جستجو كرد .
خرید ویلا با زمين بزرگ در منطقه نوشهر در محیطی تهرانی نشین با سازه ای تقریبا 8 سال ساخت با سازه ای دوبلکس به متراژ حدود 300 متر بایک سوئیت نگهبانی و سرایداری در گوشه زمین ویلا و همچنین قابل سکونت و شخصی ساز بدون بازسازی و نیاز به تعمیر در متراژ زمین حدود 1200 متر در منطقه چلک نوشهر در محيطی خارج از بافت روستا و در مجموعه ی تهرانی نشین به عنوان ویلا باغ مستقل و خصوصی بدون مشرف با ویو و چشم انداز کامل جنگل و کوه با درختان میوه و کاج چند ساله كه جلوه ای خاص و زیبا به این باغ ویلا در شمال داده است ، و مورد بسیار مناسب برای خرید افرادی که به دنبال خرید ویلا با زمین زیاد و بزرگ در محدوده نوشهر با فاصله نزدیک تا دریا و ساحل و جاده اصلی میباشند است كه توسط سایت جامع و معتبر املاک در شمال به نام بانیان مسكن خدمت عزیزان معرفی شده است .
فروش ویلا در مجموعه و محیطی تهرانی نشین با کوچه بن بست ، که اين ويلا در انتهای کوچه و به صورت شرقی غربی با سازه اي حدودا 7سال ساخت دوبلکس و متراژ زمین در حدود 1200 متر با سند ششدانگ و نصب تمامی انشعابات و کنتور و همینطور آب لوله کشی محلی و حیاطی سبز از درختان و گلهای متعدد و از همه چشمگیرتر چشم انداز و منظره طبیعی جنگل و کوه انسان را مجذوب خود میكند .
ویلای فروشی با زمین زیاد و بزرگ در محیطی دنج و مستقل با سازه ای محکم و شخصی ساز دوبلکس در دو طبقه 3خواب و زمین بالای 1000متر بِه عنوان ویلا باغ خصوصی نزدیک به جاده با قیمت توافقی و در حدود 950میلیون تومان فیكس برای فروش آماده و سند در محضر تحویل خریدار گردد .
مکان ویلا فروشی به عنوان باغ ویلا در حوالي نوشهر به سمت رویان و در روستای زيبای چلک واقع شده که فاصله اين باغ ویلا با زمین 1200متر مشجر و ویو بینظیر تا ساحل در حدود 800متر و تا شهر نوشهر حدود 10 کیلومتر مسافت داشته و از شرق وصل به چلندر و از غرب به مزگاه و دوراهی کیسي مرتبط میباشد .
قیمت ویلاباغ در شمال يا ویلا با متراژ زمین بزرگ و زیاد بسته به مکان جغرافیایی ویلا در نقشه هوایی و گوگل مپ و عمر ویلا و قدمت سازه ویلا و سندیت ویلا و موقعیت شهری و روستایی ویلا بستگی دارد ، که ویلا نوساز با قواره زمین بزرگ ساحلی نسبت به ویلا كکلنگی و قابل بازسازی در قسمت جنگلی از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود.
خرید ویلا با زمین زیاد و بزرگ در شمال مواردی با قیمت مناسب و زیر قیمت به عنوان ویلا باغ ارزان قیمت و باغ ویلا زیر قیمت فروش در شمال توسط سایت املاک بانیان مسکن چون بدون واسطه و ارتباط مستقیم با مالک و حذف بنگاه های مسکن و دلال با واسطه در این خصوص و خرید و فروش مستقیم و بیواسطه در تمامی موارد میباشد ، ثبت و به شما با تصویر کامل از داخل و نمای ویلا در سایت نشان داده خواهد شد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.