فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با سند - کد: 2065 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 840،000،000  تومان

خرید ویلا با سند در شمال ، فروش ویلا با سند در شمال ، ویلا دارای دو خواب نسبتا بزرگ و یک نشیمن نقلی در طبقه ی دوم ویلا ، و این ویلا شخصی ساز با آیتم و متریال و مصالح درجه یک و به روز میباشد . با دو تراس شمالی و جنوبی با دید و ویویی فوق العاده از طبیعت و منظره ی جنگل و کوه شمال میباشد . گرمایش اتاق خوابها و سالن با شوفاژ میباشد .

قیمت ویلا در شمال

ویلا در یکی از بهترین مناطق توریستی شمال قرار دارد ، دارای سند و جواز ساخت میباشد . موقعیت این ویلا دو بر و دو کله بوده ، و فاصله و فضای مناسبی با ویلاهای اطراف دارد . فاصله ی ویلا با جاده اصلی در حدود 300 متر میباشد .
قیمت ویلا از 800 میلیون تا 850 میلیون میباشد . برای خرید ویلا تا 900 میلیون و فروش ویلا تا 800 میلیون تومان با ما تماس بگبرید .
فروش ویلا با سند و ویلاهای سند دار یکی از خواسته های به جا و درست خریداران ویلا با سند در شمال میباشد و مجوز ساخت و پایان کار نیز مورد اهمیت برای خرید ویلا امن و مطمئن توسط فروشندگان است .
فروش ویلاهای با سند و مجوز ساخت و پایان کار برای جلب اعتماد مشتری و خریدار و رضایت کامل خریداران از مشاور املاک مورد اعتماد و معتبر کشور و شمال از اولویت های سایت ما در خرید و فروش ویلا در شمال و شهر های شمالی کشور است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.