فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با سند دفترچه ای - کد: 2110 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 380،000،000  تومان

خرید و فروش ویلا با سند دفترچه ای و فروش ویلاهای سنددار در خطه ی شمال با سند دفترچه ای و تبدیل به سند تک برگ در شمال خصوصا از نوشهر تا رویان را از شرکت بانیان مسکن در شمال بخواهید .

موقعیت مکانی ویلا و متراژ آن

ویلا با سند منگوله دار در مکانی دنج و آرام با 3 بحر و فاصله ویلا تا جاده سراسری در حدود 200 متر میباشد . فضای محیطی این ویلا با سند در حدود 550 متر و با بنایی در حدود 150 متر با تعداد 3 خواب در شمال در منطقه سیسنگان برای فروش ویلا با سند موجود میباشد . این ویلا تقریبا قدیمی و احتیاج به رنگ و روغن و نقاشی محدود دارد . ویلای فوق فضا برای شکیل سازی و زیبا سازی از لحاظ معماری را دارا میباشد و با صرف هزینه ای در حدود 20 میلیون تومان جزو ویلاهای دلباز و شکیل در شمال خواهد شد .
نمای بیرونی ویلا از تصویر قرار گرفته شده ویلا در سایت واضح و مشخص است در ضمن قیمت ویلا در حدود 380 میلیون تومان میباشد . متاسفانه به دلیل نبود صاحب ویلا نشد از تصاویر داخل ویلا برای شما دوستان عکس تهیه کنیم .
خرید ویلا با سند و ویلاهای سند دار و سند در دست اقدام را در بهترین مشاور املاک شمال و مطمئن ترین مشاور املاک کشور به نام بانیان مسکن جستجو تا خریدی مطمئن و پرسود داشته باشید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.