فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با مجوز و سند - کد: 2194 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 380 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،100،000،000  تومان

فروش ویلا با مجوز و سند در دست اقدام در مورد این ویلا ی نوساز دوبلکس با قرارگیری در ارتفاع زیاد از سطح دریا و پای کوه با دید دریا و جنگل ، با متراژ زمین در حدود 450 متر با سند شورائی و قولنامه ای در نوبت سند و در دست اقدام با سازه و بنای 380 متر نوساز و شیک در 2 طبقه به صورت دوبلکس با تعداد 4 خواب مستر و زیبا با پنجره هایی رو به جنگل و دریا و فضای سبز شهرک و سازه ای قوی و لوکس با سیستم گرمایش شوفاژ و رادیاتور و سرمایش از طریق کولر و اسپیلیت با مارک اوجنرال و جنرال می باشد .

 

قیمت ویلا

 

قیمت این ویلا با تعداد 4 خواب و بنای 380 متر نوساز در دو طبقه و زمین در حدود 450 متر با مجوز ساخت و پایان کار در حدود 1 میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد که در مورد این ویلا با موقعیت جنگلی و پای کوه در شهرک کامل و لوکس در شمال قیمتی عادلانه و کارشناسی می باشد .

 

مشخصات داخلی، جواز و سند ویلا


فروش ویلا با مجوز و سند ، با سازه و نقشه فلت و همکف تا نیم دوبلکس و دوبلکس به عبارتی در 1/5 طبقه تا 2 طبقه و بنای تریبلکس در 3 طبقه با متراژ بنای عرف ویلا در خطه ی سرسبز شمال از 80 تا 110 متر در فلت و همکف با بنا و سازه ای در حدود 120 تا 150 متر در نیم پیلوت و نیم دوبلکس و با بنای 160 تا 250 متر در ویلاهای دوبلکس با دو طبقه و از 250 تا 1200 متر در ویلاهای تریبلکس در سه طبقه که عرف ویلاهای فروشی در شمال هستند و ممکن است جزو ویلاهای ساحلی و یا ویلا جنگلی با دارا بودن استخر و سونا و جکوزی و در مجموعه ای تهرانی نشین و شهرکی و یا بیرون از شهرک و در محیطی دنج و مستقل بدون مزایا و امکانات نام برده شده قرار گرفته باشند ، توسط سایت شرکت ساختمانی و مشاور املاک فعال و با سابقه کشور در استان مازندران و شمال از بابلسر تا رامسر آماده ی عرضه و معرفی به خریداران با قیمت های متفاوت از 50 میلیون تا 5 میلیارد تومان در مناطق مختلف توریستی و تفریحی شمال با نزدیکی به دریا و جنگل ، جهت فروش و خرید ویلا موجود می باشد .

در مورد فروش ویلا با مجوز و سند ، قبل از انتخاب نقشه و نوع بنای ویلا از فلت تا نیم پیلوت ، دوبلکس ، تریبلکس ، متراژ زمین ویلا از اهمیت بالائی برخوردار است . به دلیل این که ویلا اگر داخل بافت و حومه ی بافت محل و روستایی و ده داری باشد ، سازنده و مالک ویلا از نظر گرفتن سند و در نوبت سند بودن از طریق ماده 147 قانون اقدام به اخذ سند که از ده داری و دهیاری محل شروع می شود ، آسان تر و قانونی تر خواهد بود .

بعد از ساخت ویلا چنانچه داخل بافت محل باشد ، از لحاظ دریافت کنتور برق و کنتور گاز و آب برای سازنده و فروشنده ویلا در شمال از هزینه و بودجه ی کمتری برخوردار خواهد بود تا زمینی که در بیرون از بافت و نقشه ی بافت محل احداث گردیده است ، که در این صورت سازنده ویلا در زمینی بیرون از نقشه بافت ده و محل با پرداخت جریمه و هطینه ای مازاد در حد 4 برابر می تواند مراحل اخذ سند و پایان کار و جواز ساخت و گرفتن کنتور گاز و برق را نماید . و این مورد برای زمین های ساحلی و جنگلی بیرون از نقشه بافت محل و ده از غرب تا شرق استان مازندران در شمال مصداق دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.