فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با معماری جدید - کد: 2324 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 430 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،550،000،000  تومان

ویلای فروشی با معماری و سبک نقشه جدید و مدرن با 4 خواب در سازه ای دوبلکس داخل شهرک به صورت ویلای فروشی 4 خواب داخل شهرک با مجوز ساخت و سند مالکیت رسمی و پایان کار ، میتواند مورد فروشی ویلا مناسب در شمال به خریداران این سبک ویلا با معماری جدید و به روز دنیا باشد .
فروش ویلا لاکچری با معماری و طراحی جدید و به روز در بیشتر مناطق ساحلی و جنگلی در گوشه و كنار و داخل شهرک های لوكس و شناخته شده با سند و جواز و پایان کار به چشم میخورد .
فروش ویلا با معماری جدید و سبک نو و طراحی و نقشه به روز ، امروزه میتوان در بعضی از ویلاهای ساخته شده و آماده فروش در شمال دید كه با نقشه اروپایی و طرح و نقشه اسپانیش و کانادایی با سقف های شیب دار و کج با شیب تند و معماری داخلی ویلا به صورت مدرن و شیک ، كه خریدار هنگام ورود مجذوب ویلا و نوع طراحی و معماری زیبای آن خواهد شد .
فروش ویلا با معماری و نقشه جدید داخل شهرک و در یکی از زیباترین مناطق حاشیه و اطراف شهرستان نوشهر ، در منطقه سیسنگان در کیلومتر 25 بطرف رویان واقع شده است ، منطقه ی زیبا و دیدنی با جنگلهای سرسبز و انبوه در پارک سیسنگان که سابقه طولانی از لحاظ تاریخی و همچنین وجود درختان کمیاب نظیر شمشاد از گونه های بسیار نادر آن میباشد .
فاصله کوه و دریا در این منطقه بسیار نزدیک به هم بوده ، به طوری كه ویلاهای فروشی در این شهرک به ویلای فروشی در پای كوه و دامنه كوه و جنگل شناخته میشوند و کسانی كه قصد خرید ملک مورد دلخواه را در این نقطه دارند حتی در پای کوه هم خرید نمایند با فاصله در حدود 3 دقیقه با جاده اصلی و در حدود 1000 متر با دریا مسافت خواهند داشت .
فروش ویلا با معماری جدید و خوش نقشه و خوش ساخت در اصطلاح مورد تقاضای بیشماری از خریداران ويلا به دلیل متفاوت بودن و به دنبال خرید ویلا نو و جدید و با معماری روز دنيا میباشد كه این ویلای دوبلکس شخصی ساز داخل شهرک با سند و جواز ساخت و پایان کار و مساحت ز‎مین 430 متر با زیربنا 250 متر با نقشه ای اروپایی و دیزاین داخلی بینظیر ویلا نوساز کلید نخورده با 4خواب ، خصوصيا یک ویلا با معماری جدید و با نقشه خاص و زیبا درون شهرک را دارا میباشد .
این ویلا در یکی از شهرک های نوساز منطقه سیسنگان واقع شده است و دارای نگهبانی و سرایداری با درب ریموت دار و کف شهرک سنگفرش شده و دید کامل کوه و جنگل را به همراه دارد و با حیاط سازی مناسب در كف با موزاییک واش بتن و فضای سبز با کاشت درختان لاوسون و سیکاس و جدول کاری با چراغ های پایه دار درون باغچه و صندلی چوبی داخل باغ از متریال استفاده شده در بیرون ویلا میباشد .
نمای ساختمان با معماری و ساختی كاملا مدرن و امروزی ، تشکیل شده از شیشه و چوب و سیمان کاری ديوار در نما و قسمتی با سنگ آنتیک و دور ساختمان با سنگ لاشه ، پله نرده ویلا سنگ و درب ضدسرقت را قبل ورود به داخل ويلا مشاهده میشود .
ویلا فروشی با معماری جدید در سازه ای دوبلكس در قسمت طبقه اول دارای سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و کابینت هایگلاس و سرویس با یک خواب و کمد دیواری کف سرامیک و سقف کناف با تیرنما چوب و شومینه سنگی در كنج دیوار سالن كه قسمتی با سنگ آنتیک و قسمتی با چوب تزیین شده است ، پله نيز با نرده چوبی و اسکلت فلزی به طبقه دوم با نشیمن بزرگ به همراه خواب ، که 2 خواب آن مستر دار بوده و کمد دیواری و همچنین 2 خواب ويلا به تراس بزرگ جنوبی که دید کامل کوه و جنگل و شهرک های اطراف را داراست ، کف اطاق خوابها سرامیک و سقف لمبه و دیوار یک خواب با آیینه و چوب کاری تزیین شده است .
قیمت ویلا برای فروش در حدود 1 میلیارد 550 ميليون تومان میباشد كه اين قیمت با توجه به ویلاهاي مجاور در اين شهرک و با متراژ زمین كمتر در حدود 1/500 میلیون تومان نقدی فروخته شده ، و قیمت با توجه به اينكه از بهترین متریال در ساخت و قرار گرفتن در انتهای شهرک با ویوی بسیار زیبا و دیدنی و همینطور معماری جديد و خاص ویلا در اين شهرک ميباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.