فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا بدون واسطه - کد: 2082 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان

فروش ویلا بدون دخالت بنگاه و دلال ، مستقیم فروشنده ویلا و خریدار ویلا با هم به صورت مستقیم و بی واسطه با هم طرف میشوند.

 

امنیت و متراژ ویلا

 

این ویلا دارای سند و 250 متر زمین و در حدود 180 متر بنای مفید احداث گردیده است . این ویلا دارای 3 خواب مستر با ویوو و چشم انداز بی نظیر و داخل یک مجموعه ی 4 واحدی با نگهبان و امنیت کامل میباشد .

 

مشخصات ویلا

 

فروش این ویلا به صورت مبله کامل و در اصطلاح فرنیش میباشد . این ویلا جزو ویلاهای لوکس و مدرن با وسائل و لوازم کامل و مبله میباشد . قیمت تمام شده این ویلا 1/400 میلیون تومان میباشد . سیستم گرمایشی ویلای فروشی فوق ، گرمایش از کف میباشد.و سرمایش ویلا با اسپیلیت و کولر است .
خرید ویلا قسطی و فروش ویلا با اقساط طولانی و بلند مدت و خرید ویلا به صورت نصف مبلغ کلی ویلا به صورت نقدی و الباقی مبلغ ویلا به صورت اقساطی و با پرداخت قسطی هزینه ویلا به صورت سالانه و طولانی مدت با توافق خریدار ویلا و فروشنده ویلا امکان پذیر است .
ویلا اقساطی و شرایطی با نظر مالک ویلا و خریدار ویلا در شمال و با توافق آنها و نحوه پرداخت یا به صورت نصف مبلغ ویلا نقدی و باقیمانده پول ویلا به صورت چکی و یا اقساط بلند مدت در شمال میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.