فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا توافقی - کد: 2214 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 420،000،000  تومان

فروش توافقی ویلا در شمال با احتساب متراژ زمین ویلا به متر مربع در مناطق مختلف شمال کشور از لحاظ قیمت متفاوت و بستگی به اندازه و ابعاد زمین و هزینه ساخت ویلا ساحلی ، ویلا جنگلی داخل شهرک و یا بیرون شهرک در محیطی بومی یا تهرانی نشین دارد .

 

موقعیت مکانی ویلا و مشخصات داخلی


به طور مثال در مورد این ویلا که در موقعیت جنگلی داخل شهرک و در محیطی تهرانی نشین و تهرانی پسند با متراژ زمین به مساحت در حدود 420 متر و بنای دوبلکس 3 خوابه معمولی دارای جواز و مجوز ساخت و پایان کار و با نصب کابینت و گاز روکار و هود در آشپزخانه و دارای 1 اتاق مستر با سرویس ایرانی و فرنگی و شومینه در سالن پذیرائی طبق عرف ساخت و ساز ویلا در شمال و مناطق و شهرها و روستاهای ویلایی کشور با متریال و مصالح درجه یک و معمول مورد استفاده ویلا در مناطق مذکور ، طبق کارشناسی و برآورد قیمت زمین در مورد این ویلا حومه و نزدیک نوشهر به ازای هر متر مربع مبلغ 450 هزار تومان محاسبه و به ازای سازه با متریال و مصالح عرف و معمول به ازای هر متر مربع مبلغ 900 هزار تومان اجرت ساخت و هزینه ساخت چنین ویلایی برای سازنده ویلا و پیمانکار ویلا فوق در شرایط و محله مطرح هزینه خواهد شد .

 

قیمت ویلا


حال با محاسبه مبالغ فوق میتوان به قیمت اصلی و قیمت تمام شده ویلا پی برد ، که در مورد این ویلا با ویلاهای مشابه به اضافه هزینه و بهای حیاط سازی و نصب حفاظ نرده ای و هزینه نصب کنتور های برق و گاز که بعضی از ویلا ها این موارد را نصب یا اجرا ندارند ، اما در مورد این ویلا تمامی موارد و امتیازات فوق نصب و اجرا گردیده است و قیمت تمام شده ویلا حدود 420 میلیون تومان میباشد . که با ضرب و جمع اعداد و مبالغ فوق قیمت اصلی ویلا و قیمت دقیق و درست ویلا چنان چه خودتان نقش ساخت و اجرا را با صرف زمان و وقت به مدت 5 تا 6 ماه داشته باشید تمام خواهد شد .

در نهایت با مشخص شدن هزینه ساخت و قیمت ویلا توسط خریدار چانه زنی در مورد قیمت نهایی و نحوه پرداخت به صورت توافقی بین دو طرف مذاکره یعنی فروشنده ویلا و خریدار ویلا در دفتر مشاور املاک و معرف ویلا فوق ، بانیان مسکن شمال قرارداد منعقد و طرفین با رضایت کامل به امضائ آن متعهد می شوند .

فروش ویلا توافقی و چنانچه به دنبال خرید ویلا ( ساحلی ، جنگلی ) طبق نظر و سلیقه خود و از همه مهمتر قیمت ارزان و باب میل ویلا برای خود هستید با محاسبه و ارزیابی فرمول فوق میتوانید به گران بودن ویا به قیمت واقعی ویلا در شمال بدون نیاز به مشاور و دلال ملکی پی ببرید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.