فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جاده شکارگاه - کد: 2262 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 705 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 790،000،000  تومان

فروش ویلا در جاده شکارگاه که در یکی از خیابان های فرعی روستای توسکاتک از توابع شهرستان نوشهر ، که از غرب وصل به روستای علی آبادعسگرخان و از شرق وصل به جاده نخ شمال و دیزیرکلا و پارک سیسنگان و از شمال به دریای خزر و از جنوب به جنگل و رشته کوه البرز متصل میباشد ، و خرید و فروش ویلا در آن به وفور و از رونق زیادی با کثرت ویلاها و تعدد شهرک ویلایی متفاوت همراه میباشد .

ویلا شخصی ساز و توسط مالک ویلا که از مهندسین مجرب و با سابقه در طراحی و نظارت پروژه های ساختمانی در تهران و علی الخصوص ساخت ویلا در شمال میباشد، اجرا و طراحی شده و از بهترین متریال و آیتم های عرف در این ویلا به کار رفته است .
ویلا در یکی از بزرگترین شهرکهای منطقه شمال و در شهرستان نوشهر، در جاده ای فرعی به نام نخ شمال و شکارگاه سلطنتی در مجموعه ای 15هکتاری با تعداد 145قواره زمین و تعداد حدود 60دستگاه ویلا ساخته شده و مابقی قطعات موجود در شهرک در دست احداث میباشد که، این شهرک معروف و بزرگ با خیابان کشی ها و جدول بندی و تفکیک قطعات با شماره های مهندسی و زیرساخت های اصولی و کامل ، یکی از بزرگترین و زیباترین شهرک های با ویوو و چشم انداز آزاد در شمال میباشد .
ویلا در متراژ زمین به مساحت703.5 متر قید شده در سند و زیربنا 250متر دوبلکس، دارای یک سوئیت کامل با 2اتاق خواب و دو حمام کامل با سرویس فرنگی و یک حمام در نزدیکی درب ورودی ویلا با سرویس ایرانی و یک آشسپزخانه در سوئیت همراه با یخچال کوچک و یک یخچال بزرگتر در آشپزخانه اصلی با دو بالکن یکی رو به جنگل و دیگری در ظلع شمالی رو به دریا بوده و از امتیازات این ویلا فروشی در شهرک بزرگ شکارگاه سیستم گرمایش پکیج با کف سرامیک سالن و اتاق خواب ها و شیرآلات سرویس و حمام از نوع بهترین های شیرآلات مارک قهرمان و از درب های چوب برای داخل و از درب ضدسرقت برای بیرون ویلا میتوان نام برد .
امتیاز کنتور برق کنتورآب کنتوربرق و خط تلفن جهت انجام امور اینترنتی و سند تک برگ از دیگر مزایای این ویلای شهرکی میباشد که تک تک اعضائ شهرک با داشتن این امتیازات و اسناد تفکیکی جداگانه برای ساخت و فروش ویلا به خریداران مدنظر که از لحاظ عضو شدن در این مجموعه باید حداقل مدرک لیسانس را داشته باشند اقدام مینمایند.
نما بیرونی ویلا از نوع متریال شوسته و دیوارهای بتونی و بلوکی با سقف از جنس آندولین و آندوویلا رنگ قهوه ای بوده و در ضمن ویلا در قسمت کناری چسبیده به ضلع شرقی دارای پارکینگ مسقف نیز میباشد .
قیمت ویلا با احتساب متراژ و موقعیت شهرکی و با امنیت و نگهبانی دائم و کنترول عبور و مرور و با توجه به نوع سازه و موقعیت دنج با فضای ورزشی و پارک کودک و نزدیکی به دریا و جنگل در حدود 780 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.