فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی شمال - کد: 2033 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

 

ویلا جنگلی در شمال در مقایسه با ویلا ساحلی از نظر قیمتی و ارزشی میتوان گفت ویلا جنگلی از نصف قیمت ویلا ساحلی به دلیل ساحلی بودن ویلا و دسترسی آسان به دریا و خصوصی بودن ساحل برای ویلا ساحلی در شمال برخوردار است.
ویلا جنگلی فوق به دلیل در ارتفاع بودن و پای کوه و چسبیده به جنگل دارای دید و چشم انداز باور نکردنی دریا و ساحل دریا از رویان تا نوشهر را برخوردار است، و این از مزایای ویلا جنگلی در ارتفاع و پای کوه در شهرکی معتبر و معروف در شمال می‌باشد.
خرید و فروش ویلا در شمال، ویلای ساحلی، ویلای جنگلی زیر قیمت، با متریال و ساخت مرغوب و درجه یک در شمال، ویلای جنگلی فوق داخل شهرک بوده، با نگهبانی و تراس شمالی با دید مسلط دریا چون در بلندی و دید جنوبی تراس این ویلای لوکس و مدرن چسبیده به کوه و در پای کوه با چشم اندازی ابدی و خارق العاده می‌باشد.
تعداد دو خواب و سه خواب این ویلا در شمال سیسنگان، ویلا داخل شهرک معروف و قدیمی دریا بیشه، ویلا در شهرک‌های بنامی چون شهرک فردوس و شهرک بیشه غزال، ویلا در شهرک پامچال و شهرک منظر دریا وجود دارد .
قیمت ویلا در شمال و سیسنگان از 100 میلیون تومان تا 7 میلیارد متفاوت است.
 

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.