فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی شهرکی - کد: 2455 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 260 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان

مشخصات ظاهری ویلا جنگلی شهرکی
 

نمای ویلا مدرن و امروزی است و دلیل آن ظاهر شکسته و تراس و روف گاردن آن و استفاده از نمای چوب و شیشه در طراحی نما ویلا که امروزه در ویلاهای لوکس و مدرن کاربرد دارد استفاده می‌باشد.
متراژ زمین در حدود 250 متر به صورت محصور و دیوار‌کشی شده و حیاط سازی کامل که در حدود 120 متر از زمین که تقریبا نیمی از آن برای احداث ویلا اشغال شده، و سازه‌ای در حدود 260 متر در سه طبقه با احتساب روف گاردن حدود 40 متری که به ویلا جنگلی دوبلکس شناخته می‌شود را به خود اختصاص داده است.
متراژ ویلا حدود 260 متر که در طبقه ورودی و همکف همان‌گونه که از فیلم ویلا جنگلی شهرکی نمایان است دارای، سالن 50 متری با آشپزخانه‌ای حدود 25 متر کامل و مجهز و اتاق خواب در کنار سالن و سرویس بهداشتی سمت راست سالن به صورت مخفی و پله‌ای استاندارد که شما را به طبقه اول با سالن نشیمن کوچک و زیبا که از دو طرف به تراس که چشم‌انداز جنگل و دریا را به تصویر می‌کشد، همچنین دو خواب مستر با سقف چوب و کناف و کف‌پوش سرامیک شده، و تراسی که در ظلع جنوبی با پله‌ای فلزی به قسمت اپن تراس یا تراس باز بدون پوشش سقف که به روف گاردن شناخته می‌شود و دید مسلط دریا و جنگل را به عینه و بدون مشرف خواهید داشت.
نکته؛
فروش ویلا جنگلی شهرکی با سازه‌ای دوبلکس 3 خواب و دارای روف گاردن که ظاهری مدرن و لوکس به ویلا بخشیده علاوه بر این محاسن دارای پایان‌کار و در بافت محل و طرح هادی قرار دارد که جهت اخذ مدارک قانونی آن اقدام شده و انشعابات برق و گاز و آب روی ویلا نصب و قابل اجرا می‌باشد، و از همین امتیاز وقوع ملک در بافت محل شما مالک عزیز می‌توانید سند شورایی ویلا را به سند مالکیت ششدانگ عرصه و عیان طی مراحل اداری و قانونی تبدیل نمایید.


فیلم ویلای فروشی جنگلی جهت بازدید مجازی برای شما قابل مشاهده و آنالیز می‌باشد.


مسیر ویلا بسیار هموار
 و با جاده‌ای آسفالت شده که از جاده اصلی منشعب می‌گردد و در حدود 2 کیلومتر به سمت جنگل و دامنه کوه پیش می‌رویم تا به این مجموعه زیبا که فروش ویلا جنگلی شهرکی نام نهاده شده برسیم و آن را ببینیم، البته مناظر جنگلی و دیدنی چون دریاچه ارواح و غار کوچک و امکانات و امتیازات ساحل شنی با پلاژ سیسنگان که ویلا نزدیک آب و دریا است و علت آن اختلاف نزدیک دریا و جنگل در این محدوده می‌باشد که برای آن قابل دسترس و برای شما نیز خالی از لطف نخواهد بود.


وجه تمایز فروش ویلا جنگلی شهرکی


چنانچه دسته‌ای از افراد به هر دلیل مالی یا علاقه خرید ویلا جنگلی داخل شهرک در شمال به دنبال آن هستند، به حتم ویلا جنگلی بدون مشرف با ویو یا چشم انداز باز و کامل جنگل و دریا را ملاک قرار می‌دهند.
باید خاطر نشان کرد که این ویلای جنگلی علاوه بر داشتن محاسن فوق، درون شهرکی کوچک و تهرانی‌نشین که از یک سو به جنگل و از سوی دیگر به پارک جنگلی متصل بوده و از سمت شمال نیز به دلیل داشتن ارتفاع زیاد و شیب مناسب، چشم‌انداز دریا و جنگل را کامل داشته و از لحاظ موقعیت و مکان با ویلاهای فروشی در پای کوه و دامنه جنگل نیز رقابت می‌کند.


قیمت فروش ویلا جنگلی شهرکی

قیمت ویلا با توجه به سازه مدرن آن و موقعیت خاص و بی‌نظیر جنگلی و با هزینه ساخت ویلا که برای سازنده آن محاسبه گردیده در حدود 1300000000 تومان مشخص شده و این قیمت برای چنین سبک ویلایی کاملا واقعی و منطقی می‌باشد و نباید انتظار تخفیف بیشتر از 20 میلیون برای خرید این ویلای جنگلی داخل شهرک داشت، در کل چنان‌چه شرایط خرید ویلا به صورت نقدی باشد این تخفیف برای شما اجرا گردیده و شما می‌توانید صاحب یکی از زیباترین ویلایی شهرکی در محدوده‌ بی‌نظیر جنگلی در شمال شوید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.