فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی لوکس - کد: 2120 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 850،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی لوکس را می‌توان در شمال با موقعیت‌های مختلف یافت، موقعیت متفاوت نظیر موقعیت ساحلی یا جنگلی بودن و یا در ارتفاع و حاشیه جنگل قرار داشتن و هم‌چنین نوع محله و شهر نیز در این مسیر تاثیر گذار خواهد بود.

فروش ویلای جنگلی درون شهرک به مراتب می‌تواند خریدی مناسب‌تر از ویلا ساحلی با قیمت گزاف باشد خصوصا این‌که ویلای جنگلی پای کوه واقع شده باشد و دارای اسناد مالکیت معتبری باشد. فروش ویلا جنگلی لوکس در شهرکی شناخته شده در منطقه نوشهربا دید دریا از طریق تراس شمالی ویلا و چشم‌انداز رویایی و بی‌نظیر جنگل و کوه و طبیعت سبز و بکر شمال از طریق تراس جنوبی ویلا، که این دو چشم‌انداز را مدیون ارتفاع این شهرک و شیب زیاد آن از دریا و به نوعی تمامی ویلاها در دامنه جنگل و پای کوه قرار گرفته‌اند.

ویلا در ارتفاع زیاد از سطح دریا و چسبیده به جنگل داخل شهرک مدرن و لوکس با نگهبانی 24ساعته همراه می‌باشد، همان‌طور که اشاره داشتیم علت ویو و چشم‌انداز دریا در این ویلای جنگلی به خاطر ارتفاع زیاد ویلا از سطح دریا و پای‌کوه بودن ویلا می‌باشد.
 

موقعیت ویلا

ویلا در یکی از شهرک‌های لوکس و مدرن و زیبای شمال اطراف شهرستان بندری و توریستی نوشهر به سمت شرق و در مسیر شهرستان رویان واقع گردیده است و با این شهر در حدود 12 کیلومتر و با شهر رویان در حدود 30 کیلومتر اختلاف مسافت دارد.

مشخصات ویلا

ویلا با 500 متر مربع زمین و بنای در حدود 220 متر با سند و داخل شهرک و نگهبانی شبانه روزی و با امنیت و امکانات کامل شهرکی همراه بوده و دارای 3 خواب، که یکی از خواب‌ها به صورت مستر و دو خواب دیگر معمولی می‌باشند.کف ویلا از پارکت و سیستم گرمایشی ویلای داخل شهرک از پکیج و شوفاژ و دارای موتورخانه می‌باشد، تصاویر از داخل ویلا و بیرون و فضای اطراف ویلا در سایت برای فروش ویلا و خریداران ویلا قابل نمایش و دسترسی می‌باشد .

قیمت خرید ویلا

چنانچه خرید ویلا به صورت نقدی توسط مشتری پذیرفته شود، قیمت ویلا در حدود 850 میلیون تومان و با تخفیف اندکی توسط مالک در نظر گرفته خواهد شد، اما چنانچه خرید ویلا با چک و به صورت شرایطی و مدت‌دار باشد مبلغ  950 میلیون تومان توسط مالک و صاحب ویلا قیمت‌گذاری شده است.

مزایا و محاسن ویلا

همین که این ویلای لوکس جنگلی در نوشهر واقع شده از محاسن متمایز با شهرهای اطراف می‌باشد، چرا که در قسمت نکات آموزشی در مورد شناخت نوشهر و تفاوت با شهرهای اطراف آن توضیح داده‌ایم و از امکاناتی که این شهر را متمایز و مورد تایید خریداران قرار داده خبر داده‌ایم.
مورد بعدی از تعریف این ویلا این است که، علاوه بر جنگلی بودن و قرار گرفتن درون شهرک زیبا در دامنه جنگل و پای کوه، سبب شده تا چشم انداز کاملی از دریا داشته باشید و آن‌هم توسط تراس شمالی رو به دریا در این ویلا.
نکته بعدی فاصله بسیار نزدیک جنگل و دریا در این محله به نام ریاست جمهوری در حومه چلک از توابع شهرستان نوشهر در حدود کمتر از 1100 متر می‌باشد.
همان‌طور که می‌دانید فروش ویلا در ریاست جمهوری چلک و شهرک های این منطقه از نوشهر برای خریداران بسیار اولویت داشته، و به همین دلیل مورد فروشی نوساز در این منطقه بسیار نادر است و می‌شود گفت در کم‌ترین زمان ویلا به فروش می‌رسد.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.