فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی نزدیک شهر - کد: 2286 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 330 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 860،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی نزدیک شهر ، با خصوصیات و امتیازات و امکانات ویلا شهري در محدوده شهر با فاصله 2کیلومتری تا شهر نوشهر در محیطی دنج و آرام در منطقه ای تهرانی و عیانی نشین نزدیک شهر و مرکز شهر در روستای لتینگان تا امیررود واقع شده است .

مساحت ویلا

ویلا جنگلی فروشی نزدیک شهر با مساحت زمین 330 متر و  زیر بنا ویلا 180 متر دوبلکس و شخصی ساز داخل مجموعه ای تهرانی نشین با امنیت كامل و نگهبان اما نه در حد شهرک با دیوارهای محصور و کنترل ورودی و خروجی ویلاداران به صورت مستقل و جداجدا و دربست با جواز ساخت نوساز3 خوابه با محوطه ای زیبا و دربست با چشم انداز زیبای جنگل و كوه همراه میباشد .

چشم انداز ویلا

خرید ویلا دربست و مستقل با چشم انداز كامل جنگل و در محیطی دنج اما زنده و پر رفت و آمد و نزدیك به شهر برای اشخاصی كه قصد اقامت دایم در شمال و مناطق بكر و زیبا جنگلی نزدیک به شهر را دارند ، موارد فروشی ویلا جنگلی نزدیك به جاده و بافت شهری و دسترسی آسان به خدمات و امكانات شهری را دارند ، این فروش ویلا جنگلی نزدیك شهر و جاده سراسری بسیار برازنده و مناسب میباشد.

 

مناطق نزدیک ویلا

این ویلا در یکی از بهترین مناطق دیدنی شهرستان نوشهر با تفرجگاههای معروف کوچینی و سیترا نزدیک ویلا ، همینطور دید کامل کوه و جنگل و نزدیک به جاده سراسری و شهر نوشهر از ویژگیهای این ویلا در منطقه تهرانی نشین و عیانی در شمال میباشد ، حیاط سازی ویلا با فضای سبز مناسب و چراغ های ایستاده و جدول کاری انجام شده و پله سنگ و نرده آن استیل و درب ضد سرقت و نمای ساختمان با سنگ آنتیک و پازل مزین شده و در ضمن این ملک فروشی مورد نظر دوبر و دوکله میباشد .

 

مشخصات داخلی ویلا

از مشخصات داخل ویلا نزدیك به شهر كه برای فروش معرفی شده در داخل ساختمان ابتدا با سالن پذیرایی که کف آن سرامیک و سقف گچ کاری شده و قسمتی با کناف و آشپزخانه با کابینت mdf و سقف آن با کناف و 1 سرویس را میبینید ،كل ویلا دارای حفاظ کشی درب و پنجره و پله چوبی نصب شده ميباشد ، در طبقه دوم ويلا ابتدا نشیمن با کف سرامیک و سقف کناف که دارای 3 خواب که 1 خواب با کمد دیواری و سقف تمام خوابها گچ کاری شده و درب اطاق خواب ها hdf و در ضمن 1 خواب با تراس جنوبی بزرگ که دید کامل کوه و جنگل و شهرک را به همراه دارد و سرویس داخل سالن و نرده تراس استیل میباشد .

 

قیمت ویلا

قيمت ویلا با احتساب به جنگلی بودن ويلا و نزدیک به شهر به صورت دربست و مستقل در محیطی دنج و آرام قرار دارد و فاصله تا دریا و جاده اصلی و نزدیکترین زمان به مرا کز تفریحی و خرید ۳ دقیقه میباشد و با توجه به اين مشخصات با قيمت 860 میلیون تومان با قيمت توافقی پای میز مذاكره به فروش ميرسد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.