فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی نوشهر - کد: 2213

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 5،800،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی نوشهر به چه ویلاهایی اختصاص دارد؟

به ویلاهای غیر از ویلای ساحلی که در قسمت جنوبی جاده تا پای کوه امتداد دارند و ممکن است به صورت ویلا جنگلی مستقل یا ویلا جنگلی شهرکی یافت شوند اطلاق می‌شود و در این میان بین شهرهای مازندران، نوشهر گوی سبقت را از بقیه شهرها به دلیل موقعیت مناسب ویلای جنگلی خود از بقیه شهرها ربوده و دلیل آن فواصل نزدیک دریا و جنگل و ویلاهای مابین آن می‌باشد.

در بین شهرهای شمالی کشور کدام ویلا و شهر بیشتر طرف‌دار دارند؟

فروش ویلا جنگلی نوشهر همان‌طور که می‌دانید از لحاظ کیفیت ساخت و تنوع نقشه و معماری و سبک ویلا نسبت به شهرهای دیگر از کیفیت بالاتری برخوردار است، علاوه بر آن هزینه برای خرید ویلا جنگلی نوشهر به مراتب نسبت به دیگر شهرهای شمالی مناسب‌تر بوده و شاید از شهرهایی چون چمستان و محمودآباد از قیمت بیشتری برخوردار باشد اما باید توجه داشت که ارزش ملک در نوشهر نسبت به شهرهای فوق بیشتر است و مشتریان زیادی را جذب خود کرده است.

موقعیت و مکان ویلا؛

ویلا در قسمت جنوبی جاده و با فاصله نزدیک با دریا در شرق نوشهر در روستای توسکاتک واقع شده است، در ضمن برای معرفی به ویلا جنگلی نوشهر  شناخته می‌شود که در محیطی تهرانی نشین و در دسته ویلاهای بین شهرکی و مستقل با نمای شرقی غربی در محیطی دنج جای می‌گیرد.

فواصل قابل ذکر ویلا؛

فروش ویلا جنگلی نوشهر که در این فایل به نمایش گذاشته‌ایم با شهر نوشهر در حدود 26 km و با دریا در حدود 400 m و با شهر رویان در حدود 18 km و با جنگل و پارک جنگلی سی‌سنگان پر حدود 1 km اختلاف مسافت داشته و با فروشگاه‌ها و مراکز خرید کمتر از 700 متر فاصله دارد.

مساحت زمین و بنا؛

زمین 400 متری دارای سند شورایی داخل بافت و بنای 300 متری دوبلکس به همراه 170 متر روف ‌گاردن، ابعاد و مساحت فروش ویلا جنگلی نوشهر را شامل می‌شود که به صورت شرقی غربی اعمار گردیده است.

مشخصات ویلا؛

مشخصات ظاهری و داخل ویلا دوبلکس را می‌شود از تصاویر آن متوجه شد، اما شرح آن به ترتیب زیر است.

فروش ویلا جنگلی نوشهر

نمای مدرن با محوطه سازی زیبا، سالن نشیمن و آشپزخانه و یک خواب و سرویس مشترک در طبقه ورودی، سالن نشیمن- میز بار، 2 خواب مستر، تراس رو به کوه و پله‌ای که به روف گاردن منتهی می‌شود معماری و نقشه ساخت فروش ویلا جنگلی نوشهر را رقم زده است.

امتیازات ویلا؛

1- داشتن سند البته از نوع ویلا سند شورایی بدون مشکل که امکان تبدیل به سند ششدانگ را داشته و باید مراحل و زمانی مشخص را طی نماید.
2- داشتن پایان کار ساختمان برای ویلا که مشخصات و متراژ ویلا در آن قید شده است.
3- چشم انداز دریا و جنگل به صورت کامل
4- داشتن روف گاردن 170 متری
5- دسترسی آسان و راحت تا درب حیاط ویلا
6- ویلا مستقل در محیطی تهرانی نشین و دنج با امنیت و نگهبانی دایم

قیمت ویلا؛

فروش ویلا جنگلی نوشهر را می‌شود با قیمت 5/800 میلیارد تومان خرید و مالک آن بومی است و همان‌طور که می‌دانید همیشه خرید ویلا از بومیان می‌تواند مقرون به صرفه‌تر از غیر بومیان باشد.

شرایط خرید ویلا؛

درست است که قیمت نهایی فروش ویلا جنگلی نوشهر را با مبلغ 3 میلیارد تومان اعلام داشتیم اما شرایط خرید ویلا به صورت نقد و اقساط می‌باشد و باید بدانید که این شرایط با پرداخت نیمی از مبلغ به صورت نقد و مابقی به صورت شرایطی 3 تا 5 ماهه خواهد بود.

صحبت پایانی؛

از فروش ویلا جنگلی نوشهر گفتیم، ویلایی کامل و آماده در حومه شهر نوشهر- ویلایی که با داشتن 3 خواب و موقعیت مناسب جنگلی به ویلا 3 خواب جنگلی در نوشهر نیز عنوان می‌شود و برای آنان که در پی چنین ویلایی هستند گزینه‌ای برازنده خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.