فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا خصوصی شمال - کد: 2142

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 810،000،000  تومان

فروش ویلا خصوصی و مستقل و دربست در شمال ، بیرون از بافت روستا و روستا نشینی با جاده ای اختصاصی و دربست برای این ویلا و ویلاهای مشابه در محیط و مکانی تهرانی نشین بیرون از حصار و محدوده ی شهرک اما با امنیت و ویو و چشم انداز بی نظیر کوه و دریا در شمال میباشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

ویلا دربست و مستقل بیرون از بافت شهرک و ضوابط و مقررات شهرک اما با امنیت کامل ویلا ، در مکانی دنج و خصوصی خواسته بسیاری از خریداران ویلا دربست و مستقل در شمال هست . که پیشنهاد ما به خریداران این ویلا خصوصی و مستقل و دربست در شمال با زمینی در حدود 280 متر مربع و بنای ویلا در حدود 200 متر مربع و با 3 خواب که 1 خواب در پایین با آشپزخانه و سالن پذیرایی و سرویس و حمام و 2 خواب در طبقه بالا و دوم ویلا با یک سرویس و حمام و 2 تراس شمالی و جنوبی با دید و چشم انداز مسلط و بی نظیر جنگل و کوه همراه است .

 

قیمت ویلا

قیمت این ویلا دربست و مستقل و بیرون از بافت و محل روستا و روستا نشین در شمال در حدود 810 میلیون تومان توسط مالک ویلا قیمت گذاری شده است ،
ویلا با جواز ساخت و پایان کار و کنتور برق مستقل و کنتور گاز مجزا و مستقل میباشد . در ضمن ویلا در نوبت سند از طریق ماده 147 نیز میباشد . 
ویلا مستقل و خصوصی ، دسترسی آسان به شهر و مراکز خرید و فروشگاه ها و سوپر مارکتها از مزایا ی دیگر این ویلا دربست و مستقل در شمال و برای کسانی که خواهان اقامت دائم در شمال را دارند و دنبال ویلا مستقل و دربست بیرون از شهرک با دسترسی آسان و راحت به مراکز خرید و شهر هستند پیشنهاد ما این ویلای نوساز و دربست و مستقل در شمال است .

خرید ویلا مستقل و دربست و فروش ویلا مستقل و دربست بیرون از شهرک برای اقامت دائم با ماتماس بگیرید ، تا موارد اکازیونی از اینگونه ویلاهای دربست و دنج به شما در محیطی آرام همراه با سکوت و آرامش معرفی کنیم .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.