فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا داخل شهرک - کد: 2108

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 11،000،000،000  تومان

یه پیشنهاد وسوسه انگیز

اگر به دنبال خرید ویلای 4 خواب شهرکی هستید و تا به حال موفق به یافتنش نشدید توصیه می‌کنم تا آخر مطالعه نمایید.

فروش ویلا داخل شهرک که با همه ویلاها و شهرک‌های شمال فرق دارد.

ویلای شهرکی خوب چگونه ویلایی است؟
داشتن سند مالکیت- امنیت- ویو باز و کامل جنگل- نزدیک به جاده- شهرک بزرگ 10 هکتاری- پرسنل نگهبانی و نظافت- فاصله زیاد ویلاها از هم- نقشه زیبا و شیک- ساخت عالی و به روز- داشتن تعداد خواب بالا- ویلا با روف‌گاردن- متراژ زمین زیاد- قیمت مناسب و منطقی- موقعیت مکانی عالی- مسیر دسترسی آسان و آسفالت- داشتن مشاعات 70% یعنی پارک ویلا- جانمایی شمال جنوبی ملک- قابلیت احداث استخر در حیاط به دلیل متراژ زیاد زمین

آیا این ویلا شهرکی تمام موارد فوق را داراست؟

در جواب باید بگویم بله، تمام ویژگی‌هایی که فروش ویلا داخل شهرک باید از آن بهره‌مند باشد را داراست و همین مساله آن را به یکی از بهترین ویلاهای شهرکی در شمال مبدل ساخته است.

موقعیت و آدرس ویلا؛

موقعیت ویلا جنگلی است و با دریا حدود 400 متر و با جنگل در حدود 700 متر فاصله دارد، در 25 کیلومتری شرق منطقه نوشهر و در محدوده روستای سیسنگان داخل شهرکی 10 هکتاری با تعداد 145 قطعه زمین و ویلا همجوار است.

مشخصات شهرک؛

شهرک جنگلی است و در حدود 100000 متر مربع مساحت داشته و شامل 145 قطعه زمین 450 و 550 و 700 متری است که در حدود نیمی از این قطعات به عنوان زمین خالی و نیمی دیگر به ویلا اختصاص دارد.

از متراژ 10 هکتار شهرک حدود 7 هکتار آن به مشاعات شامل خیابان‌های عریض در 4 لاین، میدان بزرگ، پیاده رو، فضای سبز و پارک، زمین ورزشی و بازی کودکان، سوییت نگهبانی، دفتر مدیریت شهرک و ... را به خود اختصاص داده.

توجه؛
7 هکتار از 10 هکتار شهرک به فضای سبز و مشاعات اختصاص دارد و ویلاها از هم در حدود 70 متر فاصله دارند! این یعنی فروش ویلا داخل شهرک به عنوان مجموعه‌ای مشابه پارک ویلا و کمتر یا هیچ شهرکی چنین موقعیت و شرایطی را ندارد.

مساحت زمین و بنا ویلا؛

حدود 550 متر خالص در سند مساحت زمین ویلاست و در حدود 300 متر بنای ویلاست که دارای 4 خواب می‌باشد و باید به متراژ بنا 120 متر هم اضافه کرد که مربوط به روف‌گاردن است، یعنی بنای ویلا در حدود 420 متر محاسبه خواهد شد.

مشخصات بیرونی و داخل ویلا؛

در مجموع فروش ویلا داخل شهرک که بیشتر در ذیل توضیح می‌دهیم به ویلا 4 خواب نیز شناخته می‌شود و اگر کامل‌تر بگوییم ویلا در شهرک جنگلی واقع شده که با مشخصات زیر معرفی می‌گردد.

حیاط ویلا؛

فضا سازی بسیار زیبا و مهندسی شده با تنوع گیاهان و گل‌های زینتی که در حدود 400 متر از متراژ زمین 550 متری ویلا را به خود اختصاص داده بسیار رویایی و روح نواز است و به حق فروش ویلا داخل شهرک را توصیف می‌کند. 

طبقه همکف؛

این قسمت از ویلا در حدود 150 متر است و شامل سالن، آشپزخانه، سرویس و حمام عمومی، اتاق خواب مستر، تراس شمالی و جنوبی است.

طبقه اول؛

در این قسمت که حدود 150 متر است سالن نشیمن به همراه مینی آشپزخانه، 3 اتاق خواب به همراه کمد دیواری که یک خواب مستر و 2 خواب معمولی و دارای تراس شمال جنوبی است.

روف‌گاردن؛

این قسمت که در حدود 3/4 مساحت 150 متر را به خود اختصاص داده و در حدود 120 متر است ویو فوق‌العاده‌ای دارد و شما را از چشم انداز کامل جنگل بی‌نیاز می‌کند، البته در دسته بندی ویلاهای شمال می‌شود از آن به ویلا با روف‌گاردن نیز یاد کرد.

 

فروش ویلا داخل شهرک

 

نکات برجسته ویلا؛

ویلای 4 خواب جنگلی- استفاده از بهترین و مجرب‌ترین استادکاران- قیرگونی کامل به جای ایزوگام- استفاده از متریال درجه یک و لوکس- ارتفاع بلند ستون‌ها جهت ویو بهتر از داخل ویلا به بیرون- جانمایی مناسب و بدون پرتی فضای داخلی ویلا- نقشه عالی و بسیار شیک و کامل- کیفیت بالای ساخت در مراحل سفت کاری و نازک کاری- کرسی با ارتفاع بلند و سوار بر جاده

آیا می‌شود ویلا را به صورت پیش فروشی یا قسطی هم خرید؟

در جواب باید بگویم بله!

چرا که همین نقشه از ویلا که به صورت ویلا دوبلکس 4 خواب مطرح است در قطعه زمینی به مساحت 550 متر در حال ساخت است و در مرحله دیوار چینی و سفت کاری است و شما می‌توانید با پرداخت قسطی و مرحله به مرحله تا پایان ساخت ویلا، هزینه را پرداخت و مالک ویلای سنددار شوید.

قیمت ویلا؛

قیمت حال حاظر آماده فروش:

با توجه به تمامی مشخصات و داشته‌‌های ویلا اعم از سند مالکیت، متراژ 550 متر زمین، 420 متر بنا، موقعیت عالی، قیمت فروش ویلا در حدود 11 میلیارد تومان است.

قیمت ویلا در مرحله ساخت و پیش فروش:

در این مرحله تا پایان ساخت و کلید تحویل شما به صورت قسطی و شرایطی مبلغ را پرداخت می‌نمایید و در مرحله اتمام ساخت ویلا تسویه حساب کامل را انجام خواهید داد که مبلغی در حدود 8 میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد شد.

فروش ویلا داخل شهرک همیشه گوی سبقت را از بقیه رقبای خود ربوده و در سکوی نخست جای گرفته است، اگر به دنبال دلیل آن هستید باید بگویم شهرک و امنیت و امکانات آن بیشترین توجه را دارند و همین عوامل باعث شده تا فروش ویلا داخل شهرک در شمال برجسته شود و بانیان مسکن نیز نمونه‌ای از آن را به نمایش گذارد.

البته در این مورد یعنی پیش خرید شما می‌توانند اعمال سلیقه در ساخت و یا اعلام خواسته‌ای چون استخر در حیاط و ... را نیز به ویلا اضافه نمایید و تفاوت قیمتی را با مالک محاسبه و پرداخت نمایید، در ضمن همین مساله خود یکی از راه‌های خرید ویلا با هزینه کم می‌باشد.

کلام آخر؛

فروش ویلا داخل شهرک همیشه جزو برترین خواسته مشتریان و متقاضیان خرید ویلا در شمال است، بهتر است بدانید بهترین ویلا داخل شهرک ویلایی است که ویژگی‌های ذکر شده در متن را دارا بوده و تمامی خواسته و نیاز شما از یک ویلا شهرکی مناسب را برآورده نماید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.