فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا دامنه کوه - کد: 2146

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 7،950،000،000  تومان

فروش ویلا دامنه کوه به چه ویلاهایی اطلاق می‌شود؟

فروش ویلا دامنه کوه شامل ویلاهایی در شمال می‌شود که در ارتفاع بنا نهاده شده‌اند و اغلب در دامنه کوه و به اصطلاح پای کوه اعمار گردیده‌اند.

مزایای ویلا در دامنه کوه چیست؟

ارتفاع این دست از ویلاها از سطح دریا سبب شده تا شما به صورت کامل و بدون مشرف چشم‌ انداز دریا را علاوه بر ویو آزاد جنگل داشته باشید که البته چنین مناطقی برای ساخت و فروش ویلا بسیار محدود و اندک هستند، اما در این میان ما شاهد بعضی از موارد فروش ویلا دامنه کوه هستیم که بسیار از لحاظ موقعیتی و ساخت مطلوب و خاص هستند.

با نمونه‌ای از فروش ویلا دامنه کوه آشنا شوید.

مکان ویلا؛

ویلای فروشی دامنه کوه که برای فروش از آن یاد شد را چسبیده به جنگل و پای کوه در 7 کیلومتری شرق نوشهر خواهید یافت.

فواصل قابل ذکر ویلا؛

فروش ویلا دامنه کوه از فاصله‌های قابل ذکر بهره‌مند است و ‌می‌توان به فاصله 7 کیلومتری آن با نوشهر و فرودگاه این شهر، فاصله 28 کیلومتری تا شهر رویان و فاصله حدود 1200 متری تا دریا و چسبیده به جنگل اشاره داشت.

مشخصات ظاهری و معماری داخلی و سبک ویلا؛

سبک ویلا تا حدودی به ویلای مدرن شناخته می‌گردد که با نمای شیشه و چوب و روف گاردن 180 درجه که ویو دریا و جنگل را داراست همراه می‌باشد.
طراحی داخلی ویلا که شامل طبقه همکف و طبقه اول و روف است به شرح زیر می‌باشد.

طبقه همکف؛

سالن نشیمن، آشپزخانه، سرویس عمومی، اتاق خواب مستر در این قسمت اعمار شده است.

طبقه اول؛

در این قسمت نشیمن به همراه مینی آشپزخانه، سرویس مشترک، 2 خواب مستر و پله‌ای فلزی که شما را به سمت روف همراهی می‌کند را خواهید داشت.

روف گاردن؛

در حدود 100 متر با چشم انداز کامل دریا و جنگل همراه است را خواهید دید.

مساحت زمین و بنا؛

از مساحت 400 متر زمین که دارای سند مالکیت مشخص است و 400 متر بنای دوبلکس در 4 خواب به همراه روف می‌توان اشاره داشت.

چطور فیلم ویلا را ببینیم؟

شما دوستان می‌توانید از طریق کانال تلگرام سایت بانیان مسکن فیلم ویلا را با کد 2146 به صورت کامل مشاهده کنید.

نکات بارز ویلا؛

خرید ویلا پای کوه خود نکته بارز و خاصی است که کمتر ویلایی در شمال از چنین موقعیتی که هم چشم انداز دریا و هم دید کامل جنگل را دارا باشد بهره‌مند است، علاوه بر آن داشتن سند، شهرکی بودن، وجود ویلاهای مشابه با افراد سرشناس در جوار خود از امتیازات مطرح ویلا خواهد بود.

قیمت ویلا؛

خرید ویلا در چلک همیشه با ارزش بوده، خوب با محیط و منطقه بکر شهرکی که ویلا در آن اعمار شده و با توجه به نوع سازه و امتیازات ویلا، قیمت 7 میلیارد و 950 میلیون تومان فروش ویلا دامنه کوه را که عنوان این بخش به آن مزین شده را برای آنان که توان پرداخت چنین مبلغی برای خرید ویلا در شمال دارند گزینه‌ای بی‌نظیر و ناب ساخته است.

تا چه قیمت و با چه شرایطی امکان خرید وجود دارد؟

طبق صحبت‌هایی که با مالک ویلا داشتیم امکان خرید شرایطی و اقساطی به مدت 4 ماه و با تخفیف 100 میلیون تومان برای آنان که به صورت نقدی فروش ویلا دامنه کوه را انتخاب نمایند وجود دارد.

نکته؛

در دامنه کوه ویلاهای شهرکی و مستقل برای خرید وجود دارد و این که ویلا با ویو زیبا درون شهرک قرار گرفته باشد به طور حتم به دلیل موقعیت مناسب و ارزش بالای زمین، از قیمتی بالا و در حدود چند میلیارد تومان برخوردار است.

صحبت آخر؛

فروش ویلا دامنه کوه که شامل ویلاهایی است که چسبیده به جنگل و در شیب کوه قرار دارند و با عناوین مشابهی چون فروش ویلا پای کوه از ارتفاع زیادی نسبت به ویلاهای جلگه‌ای قرار دارند و برای آنان که چشم‌انداز ویلا به خصوص ویو دریا و جنگل را انتظار دارند، این مورد از فروش ویلا رو به دریا نیاز آنان را مرتفع خواهد ساخت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.