فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا دربست شمال - کد: 2163

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 185 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 5،800،000،000  تومان

فروش ویلا دربست در شمال ، ویلاهای مستقل در محیطی بیرون از بافت روستا و نزدیک به شهر و مراکز خرید و جاده سراسری آسفالته جهت رفت و آمد و در اصطلاح تاکسی خور برای خریدارانی که قصد اقامت دائم در شمال را دارند موردی بسیار مطلوب و مناسب است .

 

متراژ و مشخصات داخلی ویلا

فروش ویلا دربست در شمال برای اشخاصی که قصد مقیم شدن در شمال را دارند و خواهان ویلا دربست و مستقل و جدا از شهرک و محیط شهرکی و ضوابط و قوانین خاص شهرک را دارند این ویلا با 400 متر زمین و 180 متر بنای دوبلکس با 2 خواب و 2 سرویس ایرانی و فرنگی و حمام و در محیطی دنج و آرام و نزدیک به جاده اصلی و سوپرمارکت و نانوائی و دیگر مراکز خرید یک ویلای دربست و مستقل و مناسب برای مشتریان و خریدارانی است که به دنبال خرید چنین ویلای مستقل با حیاط دربست و حیاط دار و محوطه ای سبز و پر گل و گیاه در جایی خلوت و دنج هستند.

ویلا مذکور دارای منبع آب 3000 لیتری چاه آب مته ای و قطره ای برای محوطه و گل و گیاه و باغچه برخوردار است و اتاق های ویلا دربست به متراژ 10 متر و 16 متر با کمد دیواری و این ویلا دارای مجوز ساخت و در انتطار سند میباشد . ابعاد اتاق خواب این ویلا دربست 3 در 4 متر و 3 و نیم در 4 و نیم متر میباشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

فاصله این ویلا دربست در شمال با ساحل و دریا در حدود 150 تا 200 متر میباشد و فاصله ویلا تا جاده سراسری نور نوشهر در حدود 100 متر و با نوشهر 20 کیلومتر و با رویان 15 کیلومتر فاصله دارد ، از ساخت این ویلا حدود 4 سال میگذرد و نیاز به بازسازی و تعمیر ندارد به دلیل اینکه این ویلا بسیار محکم و استخوان دار ساخته شده است . اما برای تزئین داخل و بیرون و تغییرات اساسی بسته به سلیقه و نظر خریدار دارد که از چوب و سنگ و آجر برای نما و دیوار های داخل ویلا استفاده نماید .

خرید ویلا حیاط دربست و مستقل در شمال در مورد حیاط این ویلا باید خاطر نشان کرد که ، ویلا دارای انباری و محوطه سازی شده با فضای سبز دلنشین و زیبا و با داشتن 400 متر زمین جزو ویلاهای حیاط دار دربست مطرح و در ضمن دارای جواز ساخت و در نوبت سند برای اخذ سند تک برگ میباشد .
ویلا قدیمی و دربست و مستقل خارج از شهرک و جدا از محیط شهرکی داخل بافت تهرانی نشین و بافت محل و روستا میباشد ، ویلاهای داخل بافت روستا و محل جهت هزینه و مدت زمان گرفتن سند تک برگ و جواز ساخت و پایان کار به نسبت راحت تر و آسان تر از ویلاهای خارج از بافت محل و روستا میتوانند مدارک فوق را اخذ نمایند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.