فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در جاده شکارگاه - کد: 2299

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 150 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 2،100،000،000  تومان

فروش ویلا در جاده شکارگاه ، که یکی از مناطق ویلایی شمال در 26 کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت رویان بوده ، و با ساخت و سازهای متعدد ویلایی و آپارتمان، خرید و فروش ویلا در قیمت های مختلف و شهرکهای ویلایی جنگلی با نامهای ، شهرک آفتابگردان ، شهرک جهان ویلا،شهرک الماس ،شهرک باران ، شهرک کوروش ، شهرک مزرعه سبز ، شهرک گل کاغذی ، شهرک مهستان ، شهرک آفتاب ، شهرک مهتاب و ديگر شهرکهای کوچک و بزرگ كه از محبوبیت و معروفیت کامل نزد هموطنان عزیز برخوردار است و این ویلا در خیابان شکارگاه در محیط و مجموعه ی تهرانی نشین واقع گردیده است.

 

محیط اطراف ویلا

 

محیطی دنج و در نزدیکی جاده اصلی و چسبیده به شهرک

خرید ویلا در شکارگاه به صورت ویلای مستقل جنگلی با خصوصیاتی كه در مورد این ویلا علاوه براینکه مستقل بوده در نزدیکی به جاده اصلی و چسبیده به شهرک و در محیطی بسیار آرام و دنج قرار دارد و با زمین به مساحت 210 مترمربع و ساختمان ویلایی با زیربنا 145متر دوبلکس و شخصی ساز ،سند در دست اقدام 3خوابه كه هر سه خواب ويلا در طبقه دوم و بالا طبق نقشه ویلا طراحی و اجراء شده است.

 

نمای ویلا، دلیل اصلی هنگام خرید ویلا

 

نمای ویلا با شیشه و ابزارکاری سیمانی انجام شده است

نمای ويلا طبق عكس و تصوير ويلا گرفته شده و موجود در سايت املاک بانيان مسكن با شیشه و ابزارکاری سیمانی انجام شده ،دیوار بلند با حیاط سازی مناسب و فضای سبز عالی در پشت ساختمان و دوبر و دونبش بودن ملک مورد نظر از محاسن ويلا فروشی در نوشهر و جاده شكارگاه میباشد.
فروش ويلا در خيابان و جاده فرعی شكارگاه در طبقه اول خود در ابتدا پس از ورود به سالن پذیرایی با کف لمینت و سقف لمبه و آشپزخانه و نورپردازی کل سقف چراغ های هالوژن تعبیه شده است و پله و نرده آن چوبی با درب ضد سرقت و سرویس بهداشتی مجزا شامل دوش و توالت فرنگی و ايرانی موجود ميباشد.
طبقه دوم اين ويلا شامل، 3خواب با نشیمن و سرویس و کف اطاق خوابها سرامیک با سقف لمبه تراس بزرگ شمالی با نرده بتونی که از ویژگی این ساختمان علاوه بر مواردی که ذکر شده است همین تراس که دید کامل کوه و محیط اطراف را در بر دارد ،در ضمن یک سرویس داخل حیاط با دوش برای افرادي كه بعد از شنا از دريا با ماسه قبل از ورود به ويلا ميتواند از آن استفاده نمايند میباشد.

 

قیمت ویلا در شکارگاه

 

قیمت های ویلا در جاده فرعی شکارگاه، همراه با تخفیف ویژه

قيمت ويلا فروشی در نوشهر و جاده فرعی شكارگاه در حدود 2 میلیارد و 100 میلیون بوده و در راسته ويلاهای ارزان قیمت در نوشهر با موقعیت عالی و ديد کامل جنگل و مناظر زیبا میباشد و به خریدار واقعی تخفیف ویژه به دلیل اينكه مالک فروشنده واقعی ویلا در شمال میباشد تعلق خواهد گرفت .
ویلا فروشی در جاده شکارگاه با فاصله تا دریا و جاده اصلی کمتر از 400 متر و فاصله تا نزدیکترین مکان به پارک و خدمات رفاهی و درمانی کمتر از 5 دقیقه و همچنین قرار گرفتن این ساختمان تا جاده اصلی خارج از بافت روستایی و در یک مسیر 400 متری بدون پیچ و خم به ملک مورد نظر جهت خرید ویلا در نوشهر و جاده شکارگاه میرسید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.