فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در شهرک دریاکنار - کد: 2048 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،700،000،000  تومان

ویلا در شهرک دریا کنار با 400 متر زمین و بنایی در حدود 250 متر از توابع شهرستان نوشهر واقع گردیده که هم نام با شهرک دریا کنار معروف در بابلسر و فریدون کنار میباشد .

فروش ویلا در شهرک ، و یا فروش ویلا داخل شهرک در شمال ، از نکات مهم و آموزش خرید ویلا در شمال میباشد . امنیت در شهرک نقش اول را دارد ، به دلیل وجود نگهبانان دائمی شب و روز در شهرک که حافظ امنیت ویلا های شهرک میباشند . و حفظ و نگهداری از حیاط و گل و گیاه موجود در محوطه ویلا ، از جمله وجین علف تراشی و کود دهی و آب دهی به گل و گیاه و نظافت شهرک و محدوده ی بیرونی ویلا توسط پرسنل شهرک انجام میگیرد.
شهرک دریا کنار در قسمت بابلسر قرار دارد از شرق به بابلسر و از غرب به شهر فریدونکنار و از شمال به ساحل دریای خزر و از جنوب به جاده سراسری و بین المللی متصل میباشد و جزو یکی از قدیمی ترین شهرکهای شمالی کشور در استان مازندران مطرح میشود . ویلا های موجود در شهرک دریاکنار با حیاط و زمینی بزرگ ، و نقشه ویلاهای شهرک دریا کنار و شهرک خزر شهر در مجاورت شهرک دریا کنار فوق العاده دیدنی و بی نظیر میباشند.

 

مشاور املاک در شمال (بانیان مسکن)

قیمت ویلا در خزر شهر شمالی و خزرشهر جنوبی و قیمت ویلا در بابلسر و شهرکهای کوچک و بزرگ منطقه بالاخص دریاکنار با ویلاهای زیبا و قدیمی ساز با حیاط زیبا و بزرگ را با ما مشورت کنید.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.