فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در لتینگان - کد: 2090

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 255 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 3،980،000،000  تومان
فروش ویلا در اطراف لتینگان از روستاهای حومه شهرستان نوشهر با چشم‌انداز ویویی بی‌نظیر و استثنائی از جنگل و کوه، این ویلا دارای 250 متر زمین با بنایی در حدود 200 متر در دو طبقه دوبلکس می‌باشد .
ویلا دارای 3 خواب با دو تراس رو به کوه و جنگل می‌باشد، در ضمن یک نشیمن در طبقه دوم ویلا قرار دارد که می‌توان به خواب چهارم یا ویلا با 4 خواب نام برد. این ویلا با فاصله‌ای در حدود 300 متر تا جاده اصلی آسفالته واقع شده است و تا ابتدای ویلا جاده آسفالت می‌باشد.

فروش ویلا در لتینگان و شوفسکاج و خیابان افشین و حومه نوشهر از موارد ویلاهای نزدیک به شهر و موقعیت شهری هستند، و خریدارانی که تمایل به اقامت دائم در شمال دارند و خواهان خرید ویلا با دسترسی آسان و راحت به بیمارستان و درمانگاه و مراکز خرید شهری هستند این ویلاهای نزدیک به جاده و نزدیک به بافت شهر و شهر نشینی است.

 

ویلا به صورت شخصی‌ساز با مصالح و متریال درجه یک از پی ساختمان تا مراحل پایانی و کلید تحویل استفاده شده است، دارای 1 خواب در پائین و 2 خواب در بالا و طبقه دوم، ویلا دارای 3 سرویس و حمام و حیاط سازی شده با گل و گیاه و استفاده از چوب برای تزئین و نمای پنجره‌ها و درب ورودی ویلا استفاده شده است، کف ویلا از لمینت و سقف با نمائی زیبا و گچ بری شده می‌باشد.
 

قیمت خرید ویلا در نوشهر

چنانچه تمایل به خرید ویلا سمت نوشهر با سازه‌ای دوبلکس و 3خوابه را دارید، ویلای فروشی در لتینگان می‌تواند نیاز شما را بر طرف نماید، نزدیکی این روستا به دریا و جاده کناره و نوشهر مناسب برای افرادی است که قصد سکونت دایم در مناطقی که نزدیک به شهر و با داشتن امکانات شهری برای خرید ویلا است می‌باشد.
فروش ویلا در لتینگان کم و بیش در سازه‌های دوبلکس و نیم‌دوبلکس وجود دارد، بیش‌تر سازندگان ویلا در لتینگان بومی بوده و دارای کیفیت ساخت بالا و مناسب با قیمت‌هایی در3 میلیارد و 980 میلیون به بالا وجود دادند.


محاسن خرید ویلا در لتینگان

لتینگان روستایی چسبیده به نوشهر است که به علت نزدیکی به شهر و همچنین فاصله کم با دریا و جنگل مورد پسند خریدارانی است که خرید ویلا در لتینگان را با شناختی که از مناطق اطراف نوشهر تا رویان دارند انتخاب می‌کنند.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.