فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در لتینگان نوشهر - کد: 2422 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 850،000،000  تومان

فروش ویلا در لتینگان نوشهر که جزو ویلای 3 خواب با زمینی به مساحت 230 متر درون مجموعه ای خصوصی به عنوان شهرک و تهرانی نشین با سازه ای به عنوان ویلا دوبلکس در 190 متربنا مندرج در پایان کار با تصاویر بیرونی و داخلی ویلا مطابق نقشه و توضیحات طبقات در زیر اعمار شده است .

ویلا دوبلکس مانند بیشتر ویلاهای دوبلکس فروشی و یا فروخته شده در شمال در طبقه اول با یک سالن بزرگ به همراه پنجره های متوسط و قدی جهت نور دهی به سالن با محافظ و دزدگیر فلزی و با کف سرامیک درجه یک به رنگ سفید و آشپزخانه ای در انتهای سالن و رو به روی درب ورودی و اتاق خواب مستر در گوشه آشپزخانه و پله ای چوبی منحنی به طبقه اول با یک سالن نشیمن نقلی مجهز به مینی بار با 2 تراس شمال جنوبی و 2 اتاق خواب که یکی مستر و دیگری معمولی با کمد دیواری که به تراس رو به جنگل نیز متصل میباشد را خواهید داشت .
ویلا در نوشهر و روستای لتینگان کاملا نوساز و در تاریخ اسفند ماه سال نود و شش به پایان رسیده و با سند شورایی که قابل ارتقاء به سند مالکیت ثبتی به دلیل داخل بافت بودن میباشد، همچنین این ویلای فروشی در لتینگان نوشهر دارای پایان کار و مجهز به نصب کنتور برق و گاز و محوطه ای کامل با یک قالب چاه جهت آبیاری باغچه و همچنین آب مخصوص مجموعه را داراست و با قیمت 870 میلیون به خریدار با کلیه اسناد و مدارک در صورت تسویه کامل ارایه میشود .
بیشترین ویلاهای فروشی در لتینگان که در روزهای نزدیک به عید و در ماه اسفند تماما به فروش رفته اند ویلاهایی با قیمت 300 تا 400 میلیون بوده و این ویلای فروشی نیز که در تاریخ 10/12/1397 به اتمام رسیده در دسته ویلاهای فروشی در حومه نوشهر و روستای لتینگان میباشد .
خرید ویلا در لتینگان بیشتر به صورت ویلاهای مستقل فروشی در محیطی غیر بومی و تهرانی نشین در خیابانی فرعی مانند خيابان به نام و کوی افشین و ...قرار داشته و بیشتر با قیمت زیر 900 میلیون بوده و خرید ویلا در لتینگان و داخل شهرک اکثرا با قیمتی بالای 900 میلیون تا چند میلیارد میتوان به شما عزیزان معرفی نمود.
این ویلا نیز با قیمت نهایی 850 میلیون تومان در لتینگان با شرایط و موقعیت خاص فوق برای فروش با تصاویر و مشخصات کامل و تا جایی که امکان داشت تصاویر واضح و دقیق در سایت ثبت تا شما انتخابی مناسب و منطقی داشته باشید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.