فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در مازندران - کد: 2036 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 380،000،000  تومان

فروش ویلا شهرکی ، با کلیه امتیازات شامل ویلای فوق گردیده و این ویلا درون شهرک قرار داشته که تعداد ویلاها در این شهرک در حدود 20 دستگاه میباشد که هر یک از ویلا ها با تیپهای نقشه ای مشابه به سبک ویلای کانادایی با شیب تند سقفها و سه اتاق خواب با سه سرویس و حمام مجزا و یک اتاق زیر شیروونی و تراس بزرگ و دلباز با ویووی مسلط و ابدی جنگل، سبک ویلا از چوب برای داخل ویلا استفاده شده و حالت کلبه ای و حس ویلا در شمال به خریدار دست میدهد.

ویلا دارای 400 متر زمین با سند و یک استخر در پشت حیاط که به عنوان حیاط خلوت مطرح است و مشاعات ویلا شامل سونا و جکوزی است ، که متعلق و سهم تک تک ویلا های موجود در این شهرک است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 

مساحت ویلا

فروش ویلا در مازندران و در یکی از بهترین و زیباترین شهرک های شمال کشور به سبک کانادائی ، با ویلاهائی به صورت یکی در میان با حیاط خلوت پشتی و حیاط رو به جلو با استخر کوچک در محوطه این ویلا با متراژ زمین در حدود 400 متر با سند مالکیت و بنا و سازه ویلا در حدود 160 تا 210 متر در این مجموعه شهرکی با سبک کانادائی و مدرن و شیک احداث گردیده است.

 

قیمت ویلا در شمال

قیمت این ویلا شهرکی با سند داخل شهرک تهرانی نشین و لوکس با سازه های به سبک کانادائی بسته به متراژ ویلا از 350 میلیون تا 430 میلیون تومان متفاوت است ، و این قیمت پای معامله جای تخفیف و چانه زنی جزئی نیز در دفتر املاک شمال به نام بانیان مسکن دارد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.