فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در مزگاه - کد: 2018

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 360 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 8،200،000،000  تومان

آیا می‌دانید مزگاه کجاست؟
مزگاه یکی از بهترین روستای نوشهر در غرب استان مازندران است که در 8 کیلومتری شرق این شهرستان واقع شده است.

می‌پرسید چرا مزگاه از بهترین روستاهای نوشهر است؟

  1. مزگاه به نوشهر نزدیک است و آنان که خرید ویلا نزدیک شهر برایشان مهم است، این روستا را می‌پسندند.
  2. مورد بعدی لوکیشن بی‌نظیر مزگاه است که بین دریا و جنگل قرار دارد.
  3. مورد سوم موقعیت بسیار زیبای این روستای ساحلی در نوشهر است که در بین محله‌های نوشهر نزدیک‌ترین فاصله از دریا و جنگل را دارد.
  4. مورد بعدی دسترسی آسان به ویلاهای مزگاه می‌باشد، به طوری که بیشتر ویلاهای ساخته شده در مزگاه نزدیک جاده سراسری هستند و دسترسی راحت به تاکسی مسیر نوشهر و مواد غذایی و بیمارستان و ...را داشته که از مزایای این روستا و ویلا نزدیک به جاده است. 

با توجه به اهمیت زیاد روستای مزگاه می‌خواهیم در این قسمت از فروش ویلا در مزگاه نمونه‌ای منتخب از ویلای دوبلکس 3 خواب شهرکی را به شما معرفی کنیم، همراه ما باشید.

موقعیت ویلا و شهرک:
موقعیت ویلایی که می‌خواهیم برایتان توصیف کنیم را در 5 کیلومتری شرق شهرستان نوشهر و درون شهرکی جنگلی به مساحت حدود 8000 متر، شامل سوییت نگهبانی و امنیت و کنترل عبور و مرور، حدود 20 قطعه زمین 250 تا 500 متری با تیپ نقشه‌های متنوع و خیابانی 6 متری که از وسط شهرک به بیرون مرتبط است را خواهید داشت.

مساحت زمین و بنای ویلا:
مساحت 360 متری برای زمین این ویلای 220 متری در دو طبقه به صورت دوبلکس که درون شهرک به صورت شمال جنوبی اعمار گردیده ثبت شده است.

مشخصات ظاهری ویلا:
حیاطی زیبا مطابق تصویر، سازه‌ای دوبلکس با نمایی از چوب، سنگ، شیشه که هنگام ورود به داخل ویلا در طبقه همکف شاهد سرویس بهداشتی مهمان در ظلع غربی و اتاق خواب مستر رو به روی درب ورودی، پله چوب و فلزی در گوشه اتاق مابین آشپزخانه و سالن نشیمن را خواهید داشت.
سپس با عبور از پله به طبقه اول که شامل سالن نشیمن، مینی آشپزخانه و 2 اتاق خواب مستر به همراه کمد دیواری و تراسی رو به حیاط و فضای شهرک را مشاهده خواهید کرد.

 

فروش ویلا در مزگاه

 

امکانات و امتیازات ویلا:

  • ویلا دارای سند مالکیت است و بی‌شک مناسب آنان که خرید ویلا سنددار اولویت‌شان محسوب می‌گردد.
  • ویلا نزدیک جاده قرار دارد.
  • ویلا به شهر نوشهر نیز نزدیک می‌باشد.
  • ویلا داخل بافت قرار گرفته، منظور از بافت؟ طرح هادی و بافت روستای مزگاه می‌باشد.
  • ویلا درون شهرک قرار دارد و بی‌شک خرید ویلا شهرکی برای شما اهمیت داشته و دلیل آن نیز امنیت کامل شهرک‌ها محسوب می‌گردد.
  • انشعابات ویلا به صورت کامل و قانونی نصب گردیده است.

قیمت فروش ویلا:
با توجه به ارزش ملک در منطقه مزگاه و آن هم مربوط به ویلایی شهرکی داخل بافت روستای مزگاه و متراژ زیر بنا با هزینه و کیفیت ساخت حدود متری 8 تا 9 میلیون تومان در سال 1400 و مساحت زمین در حدود متری 16 میلیون تومان و با احتساب سود فروشنده از زمین و ساخت (20%) در مجموع با قیمتی در حدود 8 میلیارد و 200 میلیون تومان به فروش خواهد رسید.

شرایط خرید ویلا در مزگاه:
با توجه به قیمت اعلامی از سوی فروشنده، تخفیف قابل ملاحظه‌ای به خریدار با شرایط نقدی داده خواهد شد.
در نهایت شرایط مالک برای فروش نیمی نقد و نیمی به صورت اقساط 3 ماهه خواهد بود، البته با تخفیف جزیی برای خریدار با چنین شرایطی قابل مذاکره خواهد بود.

توصیه مشاور:
اگر بودجه شما برای خرید ویلا دوبلکس در یکی از بهترین محله‌های اطراف نوشهر در حدود 8 میلیارد تومان است، ما به شما این ویلای خوش نقشه 3 خواب را پیشنهاد می‌دهیم.

کلام آخر:
همه ما دوست داریم ویلای دل‌خواه خود را داشته باشیم، به همین منظور شرایطی را برای داشتن چنین ویلایی در ذهن خود پرورانده‌ایم.
مهم منطقه، موقعیت، امنیت برای ما خواهد بود و به طور کل فروش ویلا در مزگاه که بانیان مسکن در این شماره به شما معرفی کرده است، تمام شرایط یک ویلای مناسب در شمال را داراست. می‌توانید با ما تماس گرفته و نظر و خواسته خود و یا چنان چه سوالی در مورد فروش ویلا در مزگاه دارید از ما بپرسید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.