فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در معتبرترین املاک - کد: 2190 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 820 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،500،000،000  تومان

فروش ویلا در املاک معتبر و با سابقه کشور در شمال شهرستان نوشهر ، با سازه ای قوی و شخصی ساز جنگلی با متراژ زمین 820 متر و بنای ویلا تریبلکس در 3 طبقه با متراژ در حدود 500 متر با احتساب زیر بنا و دور دامنه و پله ها و تراس ، با تعداد 4 خواب به صورت مستر با کمد دیواری و سرویس و حمام داخل اتاق خواب ، 2 تراس بزرگ و زیبا به صورت شمالی و جنوبی رو به دریا و کوه با دید و چشم انداز عالی و زیبای منطقه ی اطراف ویلا به صورت باز و آزاد در شمال محدوده ی نوشهر می باشد .

 

تجهیزات داخلی و مشخصات ویلا

هنگام ورود به حیاط زیبا و پرگل و حیاط سازی با نقشه ی اصولی با کف پوش از سنگ بیس و سنگ لاشه با آلاچیق در گوشه ی غربی حیاط و یک سرایداری نقلی در قسمت شمالی حیاط مواجه می شوید . در طبقه اول این ویلا بعد از باز کردن درب ورودی از جنس ضد سرقت درجه یک وارد یک سالن بزرگ با نور گیر عالی و یک اتاق خواب در گوشه سالن با سرویس بهداشتی مخفی و یک آشپز خانه مدرن و شیک و جادار با کابینت های لوکس و زیبا با کف پوش از جنس لمینت و پارکت خوش رنگ و یک شومینه گازی سبک ایتالیایی در طبقه اول ویلا مواجه خواهید شد . بعد توسط یک پله از جنس چوب و استیل زیبا و محکم وارد طبقه دوم با 3 اتاق خواب که 2 تا از اتاق ها مستر با کمد دیواری و دیوارهای اتاق ها با کاغذ دیواری های زیبا تزئین شده اند ، در ضمن در طبقه دوم یک نشیمن نقلی با یک آشپز خانه جهت صرف جای با تراس زیبا رو به جنوب با منظره جنگل و محیط اطراف ویلا را مشاهده خواهید کرد .

در طبقه سوم این ویلا یک نشیمن بزرگ که به عنوان بهار خواب با کف پوش از جنس سرامیک درجه یک فرش شده و در ضمن یک تراس بزرگ و زیبا رو به جنگل و کوه با منظره ی بکر و زیبای شمال با حیاط زیبا و سبز این ویلا  لوکس را خواهید دید .

 

موقعیت مکانی ویلا

فاصله این ویلا لوکس و زیبا که توسط معتبر ترین و معروف ترین مشاور املاک و سایت خرید و فروش ویلا در شمال کشور به دوستان و خریداران معرفی گردیده با نوشهر در حدود 7 کیلومتر و با دریا در حدود 400 متر و با جنگل حدود 700 متر اختلاف فاصله و مسافت دارد ، تا درب ورودی این ویلا در منطقهی تهرانی نشین دور از محل و بافت بومی و محلی روستا آسفالت بوده و دسترسی آسان به دریا و ساحل و جنگل و مراکز خرید و فروشگاه ها نیز فراهم است .

 

قیمت، سند و جواز ساخت ویلا

قیمت ویلا لوکس و زیبا با سند و جواز ساخت و امتیازات کامل ، شامل کنتور برق و کنتور آب و کنتور گاز که نصب و روشن میباشد به اضافه ی یک سرایداری در گوشه حیاط این ویلا جهت نگهداری و مراقبت از گل و گیاه و برقراری امنیت ویلا ویلا در نبود صاحب ویلا احداث شده است در حدود 1 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد که از نظر کارشناسی و موقعیت مکانی و نوع ساخت و مصالح ویلا و متراژ زمین این ویلا در بهترین و پرطرفدارترین منطقه ی شمال تائین گردیده است .

فروش و خرید ویلا در مشاور املاک و سایت معتبر فروش و معرفی ویلا جهت خرید ویلا از لحاظ سند مالکیت و مجوز و جواز ساخت و پروانه اتمام کار یا همان پایان کار ویلا در اولویت موارد فروش ویلاهای معرفی شده به خریداران ویلا در شمال کشور است ، تا با مشاوره با مشاور املاک فعال و اصولی در کشور علی الخصوص مشاور املاک در شمال ، با ما انتخابی مناسب و رضایت مند داشته باشند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.